Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

jestem na emeryturze zainteresowana pracą w szkolnictwie lub doradztwie rolniczym ew. w ochronie roślin lub sprzedaży produktów. Posiadam umiejętności konstruowania biznesplanów.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż rolnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: szczegółowa uprawa roślin
1234 - 1234
Nazwa szkoły: podyplomowe Studium Pedagogiczne AR Poznan
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: przygotowanie pedagogiczne do pracy w szkolnictwie
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca Klienta, kierownik wydziału kredytów
Firma: Bank Gospodarki Żywnościowej
Obowiązki: Doradca Klienta w oddziale operacyjnym we Włocławku w Wydziale Małych i Srednich Przedsiębiorstw aktywna sprezdaż produktów bankowych dla przedsiębiorstw ( obsługa rachunków bankowych, sprzedaż kredytyów , sprzedaż kart kredtytowych, marketing bankowy, reklama produktów, wdrażanie kont internetowych dla firm)organizacja spotkań marketingowych z klientami.
1234 - 1234
Stanowisko: inspektor dział u laboratoryjnego
Firma: Inspektorat Ochrony Roślin w Koninie
Obowiązki: nadzorowanie pracy podległych oddziałów rejonowych, prowadzenie hodowli szkodników, sporzadzanie komunikatów dot. zwalczania szkodników


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. hodowli bydła

Jestem osobą sumienną i staranną. Cechuje mnie również punktualność. Jestem oobą kontaktową z duzym poczuciem humoru. Mimo, iż nie mam jeszcze doświadczenia zawodowego, znam zakres prac i obowiązków związaneych z chowem i hodowlą zwierząt, w szczególności bydła, gdyż mieszkam na wsi i pochodzę z gospodarstwa w którym dominuje chów bydła mlecznego. Do umiejętności muszę dodać obsługę programów komputerowych Word, Excel, i Power Point.

Mariola

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam.Moją przyszłość zawodową chciałbym związać pracą w rolnictwie.Od dziecka jestem pasjonatą maszyny rolniczych. Najnowsze technologie nie są mi obce. Ukończyłem technikum rolnicze zdobywając wiedzę i umiejętności potwierdzając tym moimi kwalifikacjami w zawodzie technika rolnika. Posiadam prawo jazdy kat.T,B. Mam uprawnienia do stosowania środków ochrony roślin oraz szkolenia z zakresu obszarów szczególnie narażonych na działania azotanów.Odbywałem praktykę w dużym gospodarstwie rolnym działającym jako spółka z.o.o.Jestem młodą osobą szybko się uczę,lubię pracę w grupie. Jestem osobą z pasją ,którą chcę się dalej rozwijać.

Kamil

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Najbardziej mobilizuje mnie do pracy satysfakcja z efektu. Kiedy mogę zobaczyć lub poczuć coś, co po części jest efektem moich działań. Szanuję ludzi i podziwiam ich jeśli potrafią dążyć do spełnienia, realizacji swoich marzeń i celów. Jestem tez nieufny. Co może być wadą ale również dużą zaletą. Jestem uparty. Jeśli już czegoś w życiu się podejmowałem to łatwo nie rezygnowałem. Oczywiście wiadomo, że nie zawsze wszystko idzie po czyjejś myśli. Jestem miły i odnoszę się do innych z szacunkiem mimo, że nie zawszę z wzajemnością. Potrafię trzymać fason. Poza tym szukam swojego miejsca na tym świecie. Konkretniej pomysłu na życie. Mam nadzieje, że do pracy będę chodził z przyjemnością i wtedy będę mógł dać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że czytając ten list nie zniechęciłem Państwa do mojej osoby. Moim celem było zaprezentować siebie z najlepszej strony, nie tworząc tego pisma w szablonowy sposób. Pozdrawiam, Tomasz Góralczyk.

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy