Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe, oraz kurs na kombajny zbożowe.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technikum Mechanizacji Rolnictwa

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie:
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę niewielkie gospodarstwo oraz uczę w szkole. Jestem pasjonatem rolnictwa, na bieżąco śledzę nowinki techniczne oraz technologiczne.

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabyta wiedzę. Podczas nauki na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie odbyłam praktykę zawodowa na na stanowisku doradca żywieniowy, przedstawiciel handlowy w firmie Cargill Polska. Zostałam wyróżniona przez firmę Cargill Polska tytułem lidera programu "pierwszy kontakt z biznesem". Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuje kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie prace, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej. W wypełnieniu powierzonych mi prac z cala pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy z którą będę współpracować i mojego rozwoju zawodowego. Jeśli moja oferta okaże sie dla Państwa interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoja osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem byłą absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Rolnictwo o specjalności ogólna uprawa roli i roślin. Studia na tym kierunku pozwoliły mi na zdobycie wiedzy w zakresie produkcji, hodowli, ochrony i pielęgnacji roślin uprawnych. Dlatego też wiążę nadzieję na spełnienia swoich ambicji zawodowych w dziedzinie uprawy i ochrony roślin oraz pogłebianiu wiedzy w tym zakresie dzięki powstającym nowym technologią i ciągłemu rozwojowi tej branży.

Monika

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy