Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem PWSZ Krosno. W kwietniu 2009 roku uzyskałem tytuł naukowy inżyniera rolnictwa ekologicznego. W ciągu 3,5 roku studiów technicznych uzyskałem wiedzę z zakresu istoty rolnictwa ekologicznego i zasad przestawiania gospodarstw rolniczych na ekologiczne metody produkcji rolniczej, zasad certyfikacji gospodarstw ekologicznych i produktów ekologicznych, ekologicznych metod uprawy roli i roślin, ekologicznego chowu zwierząt, oceny jakości produktów ekologicznych, zasad ekologicznego przetwórstwa produktów rolniczych, analizy rynku i marketingu produktów ekologicznych. Pracowałem w tym kierunku na zagranicznej farmie w Wielkiej Brytanii na stanowisku kontroler jakości owoców miękkich i wyrobów owocowych.Również praca w ochronie nie jest mi obca, gdyż pracowałem w firmie ochroniarskiej. Wszystkie wypisane tutaj rzeczy są udokumentowane. Jestem osobą godną zaufania, sumienna. punktualną, szybko się ucząca, potrafiącą dostosować się do wszelkich utrudnień. Ponadto znam język angielski na poziomie komunikatywnym, znam biegle obsługę komputera wraz z pakietem biurowym.


O MNIE

sport, polityka, lotnictwo, historia. film, muzyka, dążenie do wytyczonych celów, dokładność, prawdomówność, życzliwość, otwartość na wszelkie nowości, umiejętność działania pod wpływem silnego stresu.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier rolnictwa ekologicznego
Nazwa szkoły: Pałstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krołnie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uzyskałem wiedzą z zakresu istoty rolnictwa ekologicznego i zasad przestawiania gospodarstw rolniczych na ekologiczne metody produkcji rolniczej, zasad certyfikacji gospodarstw ekologicznych i produktów ekologicznych, ekologicznych metod uprawy roli i roślin, ekologicznego chowu zwierząt, oceny jakości produktów ekologicznych, zasad ekologicznego przetwórstwa produktów rolniczych, analizy rynku i marketingu produktów ekologicznych, oraz możliwości pozyskania środków finansowych na realizacją programów rolno środowiskowych.Jestem przygotowany do samodzielnego prowadzenia gospodarstwa ekologicznego, pracy w stowarzyszeniach ekologicznych i jednostkach certyfikujących gospodarstwa ekologiczne, podejmowania działalności w charakterze doradcy rolniczego w zakresie ekologicznych metod produkcji rolniczej oraz pracy w certyfikowanych przetwórniach ekologicznych, jak i też w administracji samorządowej i rządowej na różnych szczeblach, a w szczególności w komórkach zajmujących sią wspieraniem rozwoju i promocją rolnictwa ekologicznego.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: ochrona obiektu oraz monitoring
Firma: "Aker"- Agencja Usług Detektywistycznych
Obowiązki: ochrona marketu oraz monitoring obiektu
1234 - 1234
Stanowisko: kontroler jakości owoców miękkich i wyrobów owocowych
Firma: Allanhill Farming Company, Scotland
Obowiązki: kontrolowanie jakości zbieranych owoców miękkich typu truskawki oraz maliny, nadzór nad prawidłowym ich segregowaniu oraz pakowaniu, kontrola nad wyrobem przetworów owocowych (dżemy, soki itp.)


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: ogólna praca w rolnictwie,
Wynagrodzenie: 1600 zł
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Witam. Jestem osobą sumienna, odpowiedzialną, uczciwą poszukującą pracy, Interesuję się muzyką, sportem oraz rolnictwem i z tym związanym również mechanizacja w rolnictwie. Jestem gotów podjąć każda ciekawa pracę, która nauczy mnie nowych ciekawych rzeczy. jestem otwarty do ludzi i bardzo dobrze potrafię się z nimi porozumiewać.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: praca biurowa w firmie paszowej

Wykształcenie: 2002-2007 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Wydział: Bioinżynierii Zwierząt, Kierunek: Zootechnika, Specjalność: Biotechnologia 2002-2007 Uniwersytet Warmińsko- Mazurski, Centrum Edukacji Nauczycielskiej i Doradztwa zawodowego, Kierunek: Pedagogika 1997-2002 Technikum Rolnicze w Dobryszycach Doświadczenie zawodowe: 01.06.2008 Firmia Techna Pologne stanowisko Specjalisty do spraw Żywienia Zwierząt (tj. bydło i drób) - układanie dawek pokarmowych, szkolenia dla rolników - rozmowy handlowe z klientem - nawiazywanie kontaktów handlowych z rolnikami dilerami i mieszalniami paszowymi - kontrola terminowości zamówień i dostaw 01.02-31.05.2008 Staż w Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Kłomnicach na stanowisku zootechnika Zakres obowiązków : - kontrola i zarzadzanie 10 osobowym zespołem pracowników, prowadzenie dokumentacji, organizacja pracy swojej i pracowników - odpowiedzialność za stan magazynowy, bezpieczeństwo pracy i dobrobyt zwierząt - kontrola warunków zoohigienicznych zwierząt - proste zabiegi weterynaryjne 01.02-30.2006 Badania do pracy magisterskiej Polska Akademia Nauk Olsztyn - prowadzenie badań in vivo ( zakładanie poliwinylowych kaniul do żyły szyjnej zewnętrznej i aorty brzusznej) jak i in vitro oraz badania surowicy krwi metodą ELISA materiałem badawczym były krowy. 1.07-31.08.2004 Praktyki w Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Kłomnicach na stanowisku zootechnika Dodatkowe umiejętności: Język niemiecki – stopień podstawowy Języka angielski – komunikatywna znajomość Obsługa programów komputerowych: MS Office, Windows, NCBI, Cartalim, Internet, Prawo jazdy kat. B Zainteresowania: Dobry film i książka, internet Zalety: Moja otwartość pozwala na nawiązywanie dobrych i trwałych kontaktów. Jestem osobą dobrze zorganizowaną i sumienną, pracowitą co powoduje, że obowiązki, których się podejmuje są realizowane w terminie. Wyrażam

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

inżynier zootechnik z doświadczeniem w produkcji zwierzęcej (bydło mleczne, trzoda chlewna), prawo jazdy, obsługa komputera - programy do obsługi stada "Obora" i "AfiFarm", inseminacja bydła,prowadzenie dokumentacji hodowlanej,

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy