Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ukończone studia rolnicze wydział zootechniczny we Wrocławiu W zawodzie nigdy nie pracowałem.Posiadam prawo jazdy kat a,b,c,c+e,b+e,t oraz ukończony kurs nauki jazdy kat.b. Przez wiele lat prowadziłem firmę produkującą środki chemiczne związane z utrzymaniem higieny przy udoju mleka. Pracowałem również w stacji chemiczno rolniczej na stanowisku laboranta oraz w firmie bacutil przy produkcji pasz na stanowisku technologa.W okresie studiów odbywałem praktykę studencką na fermie krów mlecznych i wielokrotnie byłem obecny przy wycieleniach również skomplikowanych (cesarka).
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr.inż.zootechnik

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

pracowałem przy udoju krów wykonywałem związane z tym wszystkie prace umiem doić ręcznie i za pomocą dojarek poszukuje pilnie pracy od zaraz jestem kawalerem i jestem dyspozycyjny od zaraz pracowałem w gospodarstwie rolnym przy udoju bydła

sebastian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Ukończyłam studia dzienne na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy na kierunku Zootechnika specjalność hodowla zwierząt i gospodarka paszowa. Do pracy w zootechnice predysponuje mnie duże doświadczenie, które uzyskałam podczas wielu praktyk m.in. w Ośrodku Hodowli Zarodowej w Osięcinach, Kujawsko - Pomorskim Związku Hodowli Koni, ARiMR, jak również na fermie szynszyli w Myślenicach, gdzie odbywałam praktykę dyplomową. Podczas studiów ukończyłam kilka różnych kursów i szkoleń, gdzie nabyłam wiele umiejętności interpersonalnych. Badania do mojej pracy dyplomowej prowadzone były na fermie szynszyli w Myślenicach. Powstała praca magisterska była prezentowana przeze mnie na konferencji dotyczącej hodowli szynszyli, organizowanej przez ODR w Minikowie oraz Krajowy Związek Hodowców Szynszyli.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem spokojny i ułożony, wiem czego chce i staram się to osiągnać. Bardzo szybko sie ucze obslugi maszyn rolniczych. Posiadam wiele umiejetnosci zwiazanych z pracami polowymi m.in orka, kombajnowanie, prasowanie, jak i prace na gospodarstwie. Z pracą na gospodarstwie jestem powiazany od urodzenia. Maszyny z jakimi sie spotkałem na swej drodze to ciagniki ursus, case, john deree, mccormick kombajn Claas Lexion 580 i wiele roznych maszyn do uprawy gleby czy przetwarzania plonow.

Bartosz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy