Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką kierunku rolnictwo UWM Olsztyn. Nie posiadam większego doświadczenia zawodowego, jedynie 5-miesięczną praktykę produkcyjną zrealizowaną w ramach studiów oraz pracę doraźną w gospodarstwie specjalizującym się w hodowli trzody chlewnej należącym do rodziców. Swoją przyszłość chciałabym właśnie powiązać z rolnictwem, włączyć się w jego rozwój.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące im. W. Jagiełły w Płocku
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil ogólny
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski, Wydział Kształtowania środowiska i Rolnictwa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ukośczyłam kierunek rolnictwo,specjalność- produkcja roślinna. Posiadam zawodową 5-miesiączną praktyką. Jestem również studentką kierunku Administracja, który ukośczą w czerwcu 2010 roku.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem osobą uczciwą odpowiedzialną dyspozycyjną posiadam wiedzę i praktykę w zakresie żywienia zwierząt 20 lat związany z przemysłem paszowym od kier. laboratorium i kontroli jakości dystrybucji i sprzedaży układania receptur paszowych zaopatrzenia surowcowego,zarządzania wytwórnią pasz. Posiadam liczne kontakty z hodowcami drobiu .bydła i trzody chlewnej z terenu Mazowsza i Podlasia.Lubię pracę w terenie w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Waldemar

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem lekarzem weterynarii,który przez wiele loat pracuje jako przedstawiciel handlowy w wielu firmach medycznych jak i weterynaryjnych

Jacek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

jestem osobą komunikatywną,kontaktową mam doświadczenie w negocjowaniu kontraktów handlowych(CIĄGNIKI, KOMBAJNY ZBOŻOWE FIRMY NEW HOLLAND ORAZ NASZYNY ROLNICZE)- staż na stanowisku doradcy handlowego pow.11 lat

MIROSŁAW

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy