Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Zdolny, pracowity, 21 letni chłopak szuka pracy w rolnictwie, najlepiej na stanowisku operatora maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy kat. A, B, B+E(równoznaczne z T), kurs na kombajn zbożowy, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie "Technik mechanizacji rolnictwa", absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Lubię pracę na roli gdyż sprawia mi ona satysfakcję. Często pracuję na wsi u rodziny w gospodarstwie blisko stu hektarowym, a swoje umiejętności w branży stawiam na wysokim poziomie.
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik mechanizacji rolnictwa
Nazwa szkoły: Zespół Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie w Starym Lubiejewie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik mechanizacji rolnictwa, eksploatacja maszyn rolniczych.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Witam. Aktualnie studiuje na 3 roku w Bydgoszczy na kierunku Technika rolnicza i Leśna, która związana jest z mechanizacją rolnictwa Interesuje mnie technika rolnicza. Posiadam prawo jazdy kat. A B C C+E T . oraz uprawnienia na wózek widłowy i Kombajn zbożowy! Cechuje mnie sumienność uczciwość i zapał do pracy.

Radosław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Jestem osobą odpowiedzialną, solidną oraz uczciwą. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi i lubię pracować. Bardzo zależy mi na znalezieniu pracy w ciekawej placówce, gdzie mógłbym wykorzystać, z pożytkiem dla niej i dla siebie, swoje umiejętności.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Posiadane kwalifikacje : 1.mgr.inż zootechnik 2.13 lat pracy w doradztwie rolniczym 3.Doradca rolniczy - uprawnienia na liście krajowej 4.Skuteczna umiejętność opracowywania wszelkich wniosków aplikacyjnych z rożnych programów dla rolników i przedsiębiorców 5.Umiejetność kierowania zespołem ludzi , umiejetnośc dobrej organizacji pracy w różnych warunkach - doświadczenie 12 lat 6.Prawo jazdy z dużą umiejętnością kierowania pojazdem w każdych warunkach . 7.Dobra komunikatywność 8.Zdolność szybkiej analizy i podejmowania decyzji 9.Pomysłowość oraz zdolności racjonalizacyjno - innowacyjne . 10.Znajomość aktualnych przepisów prawnych związanych z rolnictwem.

DOROTA

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy