Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

jestem osobą pochodzącą ze wsi, gospodarstwo to moja pasja, rożne rodzaju prace sprawiają mi ogromną przyjemność, mam 19 lat i ogromne chęci do pracy, mimo,że do tej pory nie pracowałem na nowszych maszynach, nauka nie zajmie mi długo czasu, jestem nie palący, nie spożywam alkoholu w godzinach pracy
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: LO

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Mężczyzna lat 51,wolny bez zobowiązań i nałogów.Wykształcenie średnie techniczne(ekonomista).Prawo jazdy kat B C CE,certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie rzeczy,uprawnienia koparko-ładowarki, ładowarki do 2,5m3 z doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej[handel detaliczny i hurtowy,usługi transportowe i budowlane) Podejmę prace w dużym gospodarstwie rolnym,wraz z zamieszkaniem.

Joachim

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Pracownik fizyczny-dowolna

Posiadam doświadczenie w gospodarstwie rodziców. Prace m.in. przy obróbce drewna, prace polowe, obsługa ciągnika. Układanie kostki brukowej,inne prace drogowe.jestem gotów podjąć się każdej pracy fizycznej.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Lekarz Weterynarii, mężczyzna, poszukuje pracy w lecznictwie weterynaryjnym /interesuje mnie leczenie drobiu i dużych zwierząt, ewentualnie weterynaryjna hurtownia farmaceutyczna, teren całej Polski/ Jestem osobą szybko uczącą się i otwartą na wiedzę, gotową do zmiany miejsca zamieszkania.

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy