Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

jestem doświadczonym dojarzem kocham swojom prace pracowałem na udojniach mam doswiadzenie w tej branzy podchodzę do tej pracy z powagom i staram się to ulepszać wiem jak podnieść wydajność mleka jak powinien wyglądać udój jakom czystość uczymac na udojni jak zachowywać spokój nie stresowac zwierząt jak powinny wyglądać porody i likwidować zapalenia jak najmniej bakterii jak powinno wyglądać zasuszanie krów by były wydajniejsze by pierwiastki nie stresowały się przy pierwszych udojach jak poić cielęta jak nimi sie zajmować to tylko nie wiele co mogę zaproponować kocham tom prace i mówię że nie jestem abstynentem ale najpierw praca apotem zabawa wtedy kidy na to mogę sobie pozwolić wymagam od innych by przeszczegali na udojni tego coja to moje rzycie od maleńkości urodziłem sie w gospodarskie to czebaa kochac by pokazać naco cie stac anie opowiadac coja potrafię moja minimalna płaca to 2500 net takie mam wymagani to zalerzy jeszcze od obowiązków w tym gospodarstwie czekam na oferty mieszkaniem i z mojom rodzinom
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Wielokrotnie pracowałem w gospodarstwie rolnym specjalizującym się w produkcji mlecznej. W związku z tym potrafię obchodzić się ze zwierzętami czy też obsługiwać dojarkę, jak i niektóre maszyny rolnicze. Posiadam od prawie roku prawo jazdy kat. B, prowadziłem różnego typu pojazdy m.in. ciągniki rolnicze. Lubię pracę na wsi, ponieważ zawsze jest tam "pełno roboty" oraz dużą satysfakcję daje mi prowadzenie maszyn rolniczych.

Kamil

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Właśnie ukończyłam drugi rok zootechniki i szukam pracy, która pomoże zdobyć mi doświadczenie zawodowe w branży. Jestem osobą zorganizowaną i odpowiedzialną, gotową do ciężkiej pracy fizycznej.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osobą kreatywną, zdyscyplinowaną oraz bardzo komunikatywną. Potrafię pracować w zespole. Sumiennie wykonuję swoje obowiązki

Małgorzata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy