Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Dzień Dobry. Niedawno skończyłam technikum weterynaryjne, lecz egzamin na technika bede miec w czerwcu, a papiery otrzymam we wrześniu. Bardzo lubie pracować przy zwierzetach na gospodarstwie rolnym. Miałam 2 praktyki. Pierwsza w Zbrosławicach przy koniach i tam nauczyłam sie jeźdźić konno na pozimiomie podstawowym. Znam sie na obsłudze koni, dojeniu krów(tu muszę mieć w pierwszym dniu pomoc w postaci pokazania ogólnej organizacji pracy. Najwazniejsze to chyba ze lubie zwierzęta i nie boje sie ich. Druga praktyka to w klinice weterynaryjnej w Zabrzu(małe zwierzęta domowe). Bardzo bym chciała pracowac w okolicach Opola do 10 km od Opola gdyż mam cieżki dojazd i nie posiadam własnego auta. Moga być też okolice Bytomia, Gliwic. Serdecznie pozdrawiam.


O MNIE

Interesują mnie też praca rolnicza lub ogrodnicza.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Wszystko co ze zwierzętami. ,
Wynagrodzenie: powyżej 1500
Region: Opolskie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwo
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Stanowisko: Entomolog, ochrona roślin

Doktor nauk rolniczych w zakresie agronomii. Praca interdyscyplinarna z zakresu entomologii, nematologii, fitopatologii. Mgr inż. Ochrony Środowiska. Praca dotycząca ograniczenia populacji groźnego szkodnika roślin Globodera rostochiensis, przy pomocy grzybów saprofitycznych. Publikacje, liczne konferencje krajowe i zagraniczne. Szkolenia florystyczne, dendrologiczne. Przyrodnik od pokoleń. W wolnym czasie fotografuję. Pracowałam z młodzieżą i dziećmi. Staranność, punktualność, dokładność, empatia...

Kamila

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Interesuje się branżą rolnicza, chciałbym podjąć pracę w tej branży, uzyskałem tytuł inżyniera Politechniki Opolskiej na kierunku Technika Rolnicza i Leśna, posiadam własne gospodarstwo rolne, zamierzam dalej edukować się w tym kierunku, interesuje się technika rolnicza, nowoczesnymi zastosowaniami i rozwiązaniami technicznymi w rolnictwie oraz mechanizacją rolnictwa

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Jestem z wykształcenia zootechnikiem, ukończyłem Akademię Rolniczą we Wrocławiu. Moja dziedzina to trzoda chlewna, ale całe życie spędziłem na gospodarstwie rolnym, więc sprawdzę się w każdym aspekcie rolnictwa. Przez 10 lat prowadziłem własny młyn zbożowy, z którego dystrybuowałem mąkę na cały kraj.Kryzys zbożowy w kraju zmusił mnie do zlikwidowania działalności i wyjazd do Anglii, gdzie byłem przez 4 lata managerem na fermie krów mlecznych. Jestem zainteresowany każdą pracą związaną z branżą rolniczą.

Zbigniew

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy