Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem mgr inż. zootechnikiem. Ukończyłem w 2007 roku Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy. Po studiach odbyłem półroczny staż w dużym gospodarstwie ANR - główny kierunek produkcji bydło mleczne (ponad 900sztuk) oraz trzoda chlewna. Pracowałem również w dużej fermie trzody chlewnej (stado podstawowe 5500 sztuk). Posiadam czynne prawo jazdy, od 9 lat bezszkodowa jazda. Znam obsługę komputera - pakiet MS Office, program do zarządzania stadem Alpro. Jestem zaznajomiony z Kodeksem Postępowania Administracyjnego. Posługuję się j. angielskim w stopniu średnim. Jestem otwarty na dalsze podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.


O MNIE

Interesuję się amatorskim chowem zwierząt, literaturą historyczną, turystyką rowerową oraz motoryzacją.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: operator produkcji
Firma: Philips Lighting Poland
1234 - 1234
Stanowisko: stażysta zootechnik
Firma: S.K. Dobrzyniewo
Obowiązki: - program do zarządzania stadem Alpro - prowadzenie dokumentacji hodowlanej - badanie jakości zadawanych pasz - asystowanie przy zabiegach weterynaryjnych - kontrola żywienia, dobrostanu
1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik
Firma: Agrifarm
Obowiązki: - żywienie zwierząt - profilaktyka zdrowotna - zabiegi pielęgnacyjne - obsługa porodówek


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy, Kontroler jakości, Zootechnik,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą pracowitą, sumienną i ambitną. Posiadam poczucie humoru, ułatwiające współpracę ale podchodzę poważnie do swoich obowiązków zawodowych. Staram się jak najrzetelniej wykonywać wszystkie powierzone obowiązki, przewidywać konsekwencje sytuacji, planować w sposób rozsądny i przynoszący firmie korzyści. Organizuje sobie pracę w sposób przemyślany i biorę pod uwagę w planowaniu wszystkie możliwe narzędzia i metody działania. Pozwala to osiągać zamierzone cele, jednak w razie wątpliwości chętnie słucham rad, wskazówek i opinii innych.

Anita

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Agronom, kierowca, traktorzysta

Należę do osób bardzo dobrze zorganizowanych, kompetentnych, przedsiębiorczych, odpowiedzialnych oraz dyspozycyjnych. Jestem osobą otwartą w kontaktach międzyludzkich oraz asertywną. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, uczciwość i rzetelność, oraz wytrwałość w skutecznej realizacji zamierzonych celów. Zawsze sumiennie wykonuję powierzone mi obowiązki i zadania.

Dominik

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: instruktor jeździectwa

jestem zootechnikiem z wieloletnim doświadczeniem jako hodowca głównie koni i kóz.Dobrze znam się na rozrodzie zwierząt. Umiem obsługiwać komputer. Nawiązuję dobre relacje z ludźmi - klientami a umiejętność tę zdobyłam pracując jako instruktor jeździectwa i w handlu.

Sabina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy