Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

MAM 24 LATA .CHCIAŁBYM ZNALEZĆ PRACE W OGRODNICTWIE,PRY ZBIORACH OWOCÓW ZA GRANICA NAJCHETNIEJ FRANCJA BELGIA HOLANDIA.POSIADAM DOŚWIADCZENIE W ZBIERANIU WINOGRON WE FRANCJI A TKAŻE PRZYCINANIU DRZEWK .ZRYWAŁEM TAKŻE CZEREŚNIE .MAM UKOŃCZONE TECHNIKUM ROLNICZE .POSIADAM TAKŻE PRAWA JAZDY KATEGORII B.JESTEM DYSPOZYCYJNY ŻETELNY PRACOWITY UCZCIWY .CZEKAM NA OFERTY AKTUALNE I UCZCIWE. Z GÓRY DZIĘKUJE .POZDRAWIAM
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: TECHNIK ROLNIK

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zagranica
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zagranica

zdrowy , sprawny fizycznie szybko nawiazuje kontakt, lubiacy ludzi

Waldemar

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Jestem przyszłą absolwentką Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku. Edukację zakończę z wyróżnieniem dn. 29.04.2011r. Moją mocną stroną jest ambicja i determinacja o czym świadczą zdobyte wyniki z ubiegłych lat. Posiadam ponadto zdolności kreatywne, manualne jak również szeroką wyobraźnię przestrzennego myślenia. Jako dowód na potwierdzenie moich słów mogę dołączyć zdjęcia wykonanego przeze mnie obrazu z gipsu. W każdej wolnej chwili poddaje się mojej pasji, którą jest krawiectwo. Dużą przyjemność sprawia mi projektowanie i szycie elementów dekoracyjnych, które chętnie wykorzystuję w późniejszej aranżacji wnętrza mojego rodzinnego domu. Sprawia to, iż tworzone przeze mnie ozdoby są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Znam programy Office. Językiem angielskim władam na poziomie komunikatywnym. Nie posiadam barier językowych i chętnie nawiązuję nowe znajomości z obcokrajowcami. Posiadam prawo jazdy kategorii B, co sprawia, że jestem dyspozycyjna w każdym miejscu. Brak aktualnego zatrudnienia daje mi możliwość bycia elastycznym w godzinach pracy.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Stanowisko:

BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI BYDŁA,DOJENIE KARMIENIE ,LECZENIE

ZENON

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy