Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Obecnie studiuję zaocznie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierunek - rolnictwo, specjalizacja agrobiznes i agronomia. Zajęcia odbywają się co drugi weekend, więc nie kolidowałyby z pracą. Na studiach poszerzyłem swoje wiadomości na temat marketingu, technik sprzedaży, szczegółowej uprawy roli, zastosowań nowej technologii.


O MNIE

KURSY: Prawo jazdy kat. B,C,T, E. Zaświadczenie na przewóz rzeczy. Kurs operatora kombajnów zbożowych i sieczkarni samojezdnych. ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH: Rosyjski poziom podstawowy OBSŁUGA KOMPUTERA: Programy MS Excel (profesjonalna), MS PowerPoint (profesjonalna), MS Word (profesjonalna), MS Outlook (profesjonalna) Systemy operacyjne MS-DOS (profesjonalna), Windows 2000/XP (profesjonalna), Windows 95/98 (profesjonalna), Windows NT (profesjonalna) CECHY OSOBOWE: Łatwość nawiązywania kontaktów, Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie, Kreatywność, pomysłowość, Aktywność, entuzjazm, Odpowiedzialność, obowiązkowość, Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów, Otwarty na nowe doświadczenia, szybko uczący się. DODATKOWE INFORMACJE: Hobby Hodowla gołębi pocztowych, sport, kino, taniec towarzyski, podróże.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznesu
Nazwa szkoły: Z.S Agroprzedsiąbiorczości
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: umiejątności i kompetencje: - projektowanie i organizowanie działalności gospodarczej w agrobiznesie - opracowywanie biznes planu i planu marketingowego - stosowanie strategi marketingowych - prowadzenie rachunkowości związanej z agrobiznesem - sporządzanie podstawowych dokumentów związanych z działalnością przedsiąbiorstwa - planowanie technologii produkcji roślinnej i zwierzącej -organizowanie pracy zespołu pracowników oraz zarządzanie przedsiąbiorstwem
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier Rolnictwa
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: rolnictwo, specjalizacja agrobiznes i agronomia (studia niestacjonarne inżynierskie). Uzyskanie tytułu inżyniera.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Rolnictwa
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: rolnictwo, specjalizacja agrobiznes i agronomia (studia niestacjonarne magisterskie).

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik ds. kompleksowej obsługi instalacji
Firma: P.P.H.U. Godleś
Obowiązki: Kierownik ds. kompleksowej obsługi instalacji hydraulicznych, serwisu i magazynu
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Regionalny
Firma: Elmar-Mais Sp.J.
Obowiązki: Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie, wprowadzanie zamowień, tworzenie bazy klientów
1234 - 1234
Stanowisko: Monter instalacji hydraulicznych
Firma: P.P.H.U. Godleś
1234 - 1234
Stanowisko: Pomoc Administracyjna
Firma: Gimnazjum Publiczne w Witoni
Obowiązki: - przygotowanie do zawodu - sporządzanie dokumentów - wszelkie prace biurowe - często praca w zespole
1234 - 1234
Stanowisko: Dyspozytor - zaopatrzeniowiec
Firma: OSM Topola Królewska
Obowiązki: - organizacja pracy kierowców - prowadzenie szczegółowej dokumentacji - zaopatrzenie do pojazdów (części samochodowe) - obsługa klienta - pozyskiwanie odbiorców - przygotowanie zamówień do produkcji - znajomość kodeksu pracy


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Doradca Techniczny,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: czasowaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Witam Jestem osobą po studiach oraz po stażu tak więc posiadam doświadczenie w pracach biurowych.Cechuje mnie: komunikatywność, sumienność, umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji, oraz zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi. Jestem osobą ambitną i pełną zapału, a więc zawsze szybko staram się realizować cele, które sobie wyznaczam. Szybko przyswajam nową wiedzę oraz szybko się uczę.Podczas studiów i pracy w Biurze Powiatowym oraz w Urzędzie Gminy nabyłam umiejętności szybkiego, terminowego, sumiennego i sprawnego wykonywania powierzonych mi obowiązków, Chciałabym wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, obsługa komputera ( pakiet Office, e-mail), obsługa urządzeń biurowych

Izabela

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jestem osobą energiczną i ambitną, która łatwo nawiązuję kontakty, lubię pracować w zespole. Szybko się uczę i chętnie szukam nowych wyzwań. Świetnie odnajduję się w pracy wielozadaniowej, sprawnie organizuję pracę własną, jak i współpracę z innymi członkami zespołu. Pogodna z poczuciem humoru,przemawiają do mnie czyny nie słowa. Mam swoje zasady i twardo się ich trzymam. .....i moja słabość - kocham zwierzęta :)

Marzena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jestem osobą otwartą, sumienną i komunikatywną, pragnącą czerpać z życia satysfakcję. Posiadam umiejętności pracy w grupie.

Anita

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy