Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

wWkształcenie kierunkowe : - srednie tech. weterynarii; - niepełne wyższe zootechnika; inne - ekonomika i zarządzanie Doświadczenie - w wieku 24 lat Dyr w PGR - prod. zwierzęcej, - kontrakty z Animex W-wa. Inne - branża handlowa+ prod. przemysłowa i budowlana. Predyspozycje - dyspozycyjność ; - zarządzanie kosztami; - doświadczenie w zarządzaniu; - Kat. A + B . Oczekiwania - kontrakt na min.3 LATA.
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Szkoły:

1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik wet. - Nowy Targ; 3 Lata kier. zootechniki- Akademia Rol. w Krakowie - Filia w Łaścucie. Politechnika cząstochowska- Ekonomia i Zarządzanie. WSP - Cz-wa - ergonomia i ped.pracy .
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr pedagogiki pracy
Nazwa szkoły: jw.
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: jw.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Dyrektor- Menager
Firma: Dzierzbud -Euro-ted
Obowiązki: Pozyskanie rynku zbytu i odp. za prod. oraz efektywność sprzedaży .


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 4000 netto + premia za wyniki
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Całe moje życie zawodowe związane jest z branżą rolniczą.Pracowałem na stanowisku inspektora plantacyjnego.Kierownika zakładu, a obecnie pracuję jako przedstawiciel handlowy.

Ryszard

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: zootechnik

Jestem osobą dyspozycyjną, szybko się uczącą, kompetentną i rzetelnie wykonującą swoje obowiązki. Moim atutem jest także zdolność łatwego przystosowywania się do nowych warunków pracy. Z mojej strony gwarantuje chęć działania, uczenia się nowych zadań i podejmowania wyzwań oraz zdyscyplinowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Grażyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Lubię nowe wyzwania i kontakt z ludźmi, jestem sumienny, odpowiedzialny, świetnie zorganizowany. Potrafię pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy w sprzedaży w dużej korporacji finansowej jak i w pracy asystenta kierownika w bardzo dużej fermie bydła mlecznego, oraz przebyte szkolenia z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta. Doskonale posługuję się programami ze środowiska Office, zwłaszcza Excel, Word oraz PowerPoint.

Patryk

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy