Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko- Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia wyższe zawodowe na kierunku zootechnika w zakresie agroturystyki
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko- Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia wyższe magisterskie uzupełniające na kierunku zootechnika w zakresie obrotu, oceny i zagospodarowania produktów zwierzących.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel regionalny
Firma: Agrocentrum Sp.z o.o.
Obowiązki: Sprzedaż pasz, kontakt z klientem, doradztwo w chowie i hodowli trzody chlewnej.
1234 - 1234
Stanowisko: inspektor do spraw rozrodu trzody chlewnej
Firma: SHIUZ w Olecku
Obowiązki: kontakty z klientami , pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo w sprawach rozrodu trzody chlewnej, praca w laboratorium przy rozcieńczaniu i konfekcjonowaniu nasiania knura
1234 - 1234
Stanowisko: kierownik fermy
Firma: Agro- Sokołów SA Sp. z o. o.
Obowiązki: Kierowanie farmą 1300 loch w cyklu zamkniętym- produkcja loszki hodowlanej. Nadzór nad pracownikami, prowadzenie dokumentacji hodowlanej. Selekcja loszki hodowlanej, sprzedaż. Nadzór nad systemami ogrzewania i wentylacji.
1234 - 1234
Stanowisko: kierownik fermy
Firma: Farmer sp..z o.o.
Obowiązki: Kierownik fermy: zarządzanie stadem 750 loch w cyklu zamkniętym, nadzór nad rozrodem, porodówką, odchów prosiąt i warchlaków, selekcja loszek hodowlanych.
1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik
Firma: Prywatne Gospodarstwo Rolne
Obowiązki: Zootechnik- obsługa loch. Do moich obowiązków należało: dbałość o kondycje i zdrowie zwierząt, rozrzedzanie nasienia i jego kontrola, wybór loszek hodowlanych, inseminacja loch, zarządzanie stadem 550 loch w cyklu zamkniętym.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: pracowink techniczny DDD asystent

Jestem lekarzem weterynarii.Pracowałem w Zakładzie farmakologii UW-M Olsztyn.Następnie prowadziłem własną działalność gospodarczą.Po jej zakończeniu odbyłem wielomiesięczny staż w celu przywrócenia praw wykonywania zawodu.Chętnie przyjmę prace na stanowisku technicznym.Jestem dyspozycyjny i zaangażowany w pracę.Latwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich jest moim atutem.Umiejętnie posługuję się programami komputerowymi.

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ukończyłem Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Mazowieckim o profilu lingwistycznym ( rozszerzony język niemiecki i angielski). W 2003r. podjąłem studia na Wydziale Leśnym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W trakcie studiów zdobyłem wiedzę m. in z zakresu matematyki, statystyki, ekonometrii, systemów informacji przestrzennej ( ArcGis) oraz rozwinąłem zdolność analitycznego myślenia. Dyplom inżyniera leśnika uzyskałem w roku 2008. W celu praktycznego pogłębiania swojej wiedzy odbyłem roczny staż w Nadleśnictwie Wipsowo (RDLP w Olsztynie), w trakcie którego poza praktycznym przygotowaniem zawodowym, posiadłem umiejętność interpretacji zgromadzonych danych oraz ich opracowania z zastosowaniem programów projektowych i sprzedażowych(ArcGis, Exel, Statistica, SubiektGT). Jestem osobą komunikatywną, bardzo szybko aklimatyzującą się w nowym otoczeniu. Potrafię sprawnie pracować w sytuacjach stresowych, poważnie traktuję wykonywaną pracę i sumiennie wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Uchodzę za osobę zgodnie współpracującą w większym zespole pracowników. Moim atutem jest również dyspozycyjność, dokładność, dbałość o szczegóły i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Lubię pracować z ludźmi, a dzięki wyniesionej z rodzinnego domu, wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązuje kontakt z nowopoznanymi osobami.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: Specjalista ds. Hodowli zwierzęt

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt. Jestem osobą komunikatywną, obowiązkową, pracowitą i uczciwą. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się.

Katarzyns

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy