Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Z wykształcenia i zamiłowania jestem inżynierem leśnikiem. posiadam paroletnie doświadczenie w zakresie zagospodarowania terenów leśnych (pracowałem w Lasach Państwowych, gdzie zajmowałem się min. opracowywaniem wniosków do PRIOW). Posiadam szeroką fachową wiedzę zarówno na temat zagospodarownia terenów leśnych jak i nieużytków. Z racji prowadzenia negocjacji handlowych posiadam duże doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów i negocjacji handlowych. Sądzę, że moje predyspozycje zawodowe, doświadczenie oraz cechy charakteru takie jak: odporność na stres, zdolność do dalszej nauki, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdecydowanie i pewność siebie, pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku. Natomiast pełna dyspozycyjność oraz mobilność pozwoli mi na częste wyjazdy służbowe.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik lesnik
Nazwa szkoły: Technikum Lesne Milicz
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek gospodarka lełna i mechanizacja lełna
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: wydział lełny kierunek gospodarka lełna

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: menadżer produkcji
Firma: haarbor
Obowiązki: nadzór na organizacją i eksploatacja mszyn typu harwester i forwarder


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2500 plus premia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Mgr inż. rolnik (agronom) z dużym doświadczeniem w zarządzaniu dużym gospodarstwem rolnym ( 2 tys. ha +tartak+gorzelnia+ inwentarz żywy ), a także z doświadczeniem w przemyśle przetwórczym. Staż pracy 21 lat w tym 20 na stanowiskach kierowniczych.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: traktorzysta, kombajnista

Posiadam prawo jazdy kategorii B,T. Ponadto posiadam uprawnienie na Kombajny zbożowe wszystkich typów, sieczkarnie samojezdne i uprawnienia na prasy rolujące. W roku 2009 odbyłem praktykę zawodową w Niemczech. posiadam na to certyfikat. Pochodzę z gospodarstwa. Pracowałem już jako traktorzysta i kombajnista...

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem spokojny i ułożony, wiem czego chce i staram się to osiągnać. Bardzo szybko sie ucze obslugi maszyn rolniczych. Posiadam wiele umiejetnosci zwiazanych z pracami polowymi m.in orka, kombajnowanie, prasowanie, jak i prace na gospodarstwie. Z pracą na gospodarstwie jestem powiazany od urodzenia. Maszyny z jakimi sie spotkałem na swej drodze to ciagniki ursus, case, john deree, mccormick kombajn Claas Lexion 580 i wiele roznych maszyn do uprawy gleby czy przetwarzania plonow.

Bartosz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy