Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Magister inżynier zootechniki, szukająca stażu lub pracy w zawodzie - na fermie (trzody chlewnej, bydła, drobiu), na terenie całej Polski oraz za granicą. Jestem osobą sumienną, ambitną i lojalną, nastawioną na zdobycie praktycznych umiejętności, które w połączeniu z nabytą wiedzą teoretyczną, skutkowały by efektywną i rzetelną pracą. Z zamiłowania interesuję się zagadnieniami związanymi z rozrodem zwierząt gospodarskich oraz metodami hodowlanymi i ich praktycznym zastosowaniem w organizacji hodowli zwierząt.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Metody hodowlane. Ogólna hodowla zwierząt. Kursy - chów i hodowla trzody chlewnej, chów i hodowla bydła, chów i hodowla drobiu.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Organizacja i planowanie pracy hodowlanej. Rozród zwierząt i biotechnologie stosowane w rozrodzie. Chów i hodowla zwierząt futerkowych.

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Zotechnik/ lub stażystka/asystentka zootechnika ,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Posiadam doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Dodatkowe umiejętności: -Prawo jazdy kat. B. -Kurs Instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna (1999r.) Cechuje mnie sumienność, odpowiedzialność, systematyczność, łatwość w dostosowywaniu się do nowych sytuacji, szybkie przyswajanie nowych informacji i wiedzy, łatwość nawiązywania kontaktów.

Ewa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osobą lojalną dbam o wizerunek firmy, którą reprezentuje. Pewność siebie i zdecydowanie pozwalają mi skutecznie realizować zadania, z których wywiązuje się z rzetelnością. Wywodzę się z środowiska wiejskiego w związku z czym dobrze znam problemy i potrzeby ludzi z terenów wiejskich. Aktualnie student studiów II stopnia SGGW na kierunku Zootechnika.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: kombajnista, traktorzysta

pracuje na gospodarstwie obsługuje takie maszyny jak ciągnik kombajn i inne posiadam prawo jady kat.B

bogdan

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy