Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Obecnie jestem studentką 4 roku zootechniki. Podejmę prace lub staż w tym zawodzie. Nie mam jeszcze doświadczenia ale bardzo chciałabym je zdobyc.
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika
1234 - 1234
Nazwa szkoły: 4 Liceum Ogólnoksztaścące
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil matematyczno-informatyczny

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentem geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, obecnie jestem na trzecim semestrze dwuletniej szkoły rolniczej dla dorosłych. Umiejętność obsługi komputera MS Windows, pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint w stopniu dobrym)

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

1. Wprowadzanie pozyskanych danych osobowo - adresowych właścicieli pojazdów. 2. Ekspedycja poczty 3. Przygotowanie pism zapytawszy w celu ustalenia danych osobowo - adresowych właścicieli, użytkowników lub leasingobiorc.ów pojazdów samochodowych, w tym: - banki na terenie całego kraju, - firmy leasingowe - centralna Ewidencja Pojazdów w Warszawie 4. Przygotowanie wniosków zapytawszy do zmian osobowo - adresowych: - Urzędy Miast i Gmin, - Wydziały Ewidencji Ludności Miast i Gmin, - Centralne Biuro Adresowe. 5. Doskonalenie umiejętności pracy na komputerze. 6. Obsługa urządzeń biurowych.

Natalia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Łatwej i przyjemnej

Poszukuję pracy jako handlowiec - przedstawiciel handlowy, kierownik regionalny etc, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ktora nie zniknie po 6 miesiacach, oraz takiej ktora posiada kontakty zagraniczne w ktorych bede mogl wykorzystywac i rozwijac swoj angielski. Najlepiej gdyby firma byla zwiazana z branza rolnicza. Pensja na okresie probnym w zwiazku z kryzysem - 3000 netto + auto służbowe - najlepiej Ford F350 Lariat dually. Posiadam wyksztalecenie wyzsze rolnicze, oraz doswiadczenie handlowe w sprzedazy maszyn rolniczych oraz pasz i dodatkow paszowych. Z gory dziekuje firmie O-R. z wrzesni, ale pensja 1500 netto mnie nie interesuje (nie dziwi, mnie, ze co 3 miesiace szukacie handlowca). Nie podaje w niniejszym ogloszeniu prawdziwych danych poniewaz nie sa w tym momencie istotne. Jesli posuzkujecie handlowca z kujawsko-pomorskiego (teren pracy dowolny) prosze o informacje na podanego maila, chetnie przysle swoje CV oraz LM. Rodzaj umowy - dowolna.

Januszek

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy