Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem młodą osobą szybko uczącą się , łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Od najmłodszych lat interesowałem się techniką rolniczą , charakteryzuje mnie sumienność , pracowitość , uczciwość.


O MNIE

Technika , Mechanika , Muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osobą kontaktową łatwo nawiązującą współpracę. Lubię pracę w grupie i nie stanowi ona dla mnie problemu. Staram się sumiennie wykonywać powierzone mi zadania.

Aleksandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: recepcja/asystent/przedstawiciel

Witam serdecznie, zdobylam kilkuletnie doswiadczenie jako asystent weterynaryjny/pomoc techniczna/recepcjonista w lecznicy dla zwierzat, moje doświadczenie:asystowałam przy zabiegach(między innymi kastracji,sterylizacji,usuwaniu brodawczakow.Kompletna pomoc lekarzowi weterynarii w gabinecie konsulacyjnym (m. inn. wstępny wywiad kliniczny, USG, RTG-pomoc oraz wywolywanie zdjec,pobieranie krwi/moczu do lab.infuzje domiesniowe i podskórne, wlewy kroplowe, zakladanie cewnika do p. moczowego, zakładałam venflon,podłączałam kroplówke,badanie temp.usuwanie kamienia nazębnego,szczepienia, odrobaczanie,higiena gruczolow okoloodbytowych,obcinanie pazurkow,higiena uszow,mikroczipowanie zwierzat.Opieka nad zwierzętami po zabiegu,wyjazdy do duzych zwierzat gospodarskich oraz pomoc lekarzowi.Sprzedaż w sklepie zoologicznym, oraz doswiadczenie w pracy w recepcji-b.dobra znajomosc kasy fiskalnej,posiadam prawo jazdy kat.B oraz wiedze z zakresu obslugi programów komputera KLINIKA XP,znam j.angielski i j.niemiecki.posiadam ksiazeczke Sanepidu z aktualnymi badaniami,jestem osobą odpowiedzialną,sumienną,staranną,pracowitą,bezkonfliktową,bez nałogów,o wysokiej kulturze osobistej, kompetentną, kontaktową, cierpliwą, łatwo nawiązuję kontakt z ludzmi i zwierzętami,pragne pracowac w tym zawodzie,uczyc sie,rozwijac i zdobywac nowe doświadczenia!!!

JOANNA

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Szukam pracy w gospodarstwie z zakwaterowaniem solidnie wykonuje powierzone mi obowiązki jestem dyspozycyjny 24h i 7 dni w tygodniu .Wykonam każda prace w gospodarstwie nie posiadam prawa jazy kat.T ale obsługa ciągnika i maszyn rolniczych nie sprawia mi żadnego problemu.

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy