Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem młodą osobą szybko uczącą się , łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Od najmłodszych lat interesowałem się techniką rolniczą , charakteryzuje mnie sumienność , pracowitość , uczciwość.


O MNIE

Technika , Mechanika , Muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Mężczyzna lat 51,wolny bez zobowiązań i nałogów.Wykształcenie średnie techniczne(ekonomista).Prawo jazdy kat B C CE,certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie rzeczy,uprawnienia koparko-ładowarki, ładowarki do 2,5m3 z doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej[handel detaliczny i hurtowy,usługi transportowe i budowlane) Podejmę prace w dużym gospodarstwie rolnym,wraz z zamieszkaniem.

Joachim

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Mgr inż. rolnik (agronom) z dużym doświadczeniem w zarządzaniu dużym gospodarstwem rolnym ( 2 tys. ha +tartak+gorzelnia+ inwentarz żywy ), a także z doświadczeniem w przemyśle przetwórczym. Staż pracy 21 lat w tym 20 na stanowiskach kierowniczych.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Osobę moją cechuje samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację wyznaczonych zadań. Jestem ambitny, powierzone zadania realizuję sumiennie. Moim atutem jest również zdolność do szybkiego uczenia się, otwartość na nowe wyzwania. Potrafię pracować w zespole, jestem komunikatywny Potrafię wykonywać wszystkie rodzaje upraw polowych, obsługiwać maszyny rolnicze, posiadam szeroką wiedzę z zakresu uprawy i hodowli zwierząt.

Marek

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy