Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 25 lat i mam technika ogrodnika i informatyki.Jestem bezrobotny od kilku lat i szukam pracy.Bardzo ciężko mi znaleźć pracę w tych czasach i z moim wykształceniem.Mam średnie wykształcenie
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik informatyk
Nazwa szkoły: Centrum Edukacji Ustawicznej Skalbmierz
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik informatyki
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik ogrodnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych Cudzynowice
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technikum ogrodnictwa ze specjalizacją projektowanie terenów zieleni na otwartej przestrzeni

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: stażysta
Firma: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1500
Region: Świętokrzyskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Wszystko o mnie www.zdrowadieta.biz

Młgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Interesuje mnie motoryzacja, w szczególności maszyny rolnicze, zwierzęta, w przyszłości chciałbym hodować bydło lub konie w moim rodzinnym gospodarstwie, interesują mnie nowinki techniczne, jestem ciekawy świata otwarty na wiedzę i zdobywanie umiejętności. Jestem towarzyski, łatwo nawiązuję kontakty, sumienność i kreatywność to moje atuty.

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Stanowisko: Inspektor terenowy, Przedstaiwicel handlowy, Specjalista żywieniowy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyłam studia pierwszego stopnia w zakresie biologii ze specjalnością z agrobiologii oraz dwie specjaliści magisterskie na kierunku rolnictwo. Ukończyłam także kurs specjalistyczny o tematyce "Bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie". Moim atutem jest doświadczenie na stanowisku pracownika biurowego, które zdobyłam odbywając staż absolwencki.W roku akademickim 2010/2011 uczęszczałam na kurs języka angielskiego. Kursu ten pogłębił moją znajomość języka angielskiego, co jest także niewątpliwie moją zaletą. Posiadam także siedmioletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego. Jestem samodzielna, odpowiedzialna oraz ambitna i konsekwentna w dążeniu do wyznaczonego celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie i starannie. Szybko się uczę i łatwo nawiązuję kontakty. Umiem także kierować zespołem, zdolności te nabyłam będąc członkiem rady koła naukowego na wydziale Biologiczno - Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem przekonana, że moja wiedza, doświadczenie i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne. Wszystkie informacje zawarte w CV i liście motywacyjnym chętnie uzupełnię podczas rozmowy.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy