Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą pracowitą, ambitną i kreatywną. Posiadam dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu produkcji roslinnej i zwierzęcej. Wiąże się to z praktyką w gospodarstwie rolnym mojego ojca, również od pięciu lat prowadzę z mężem niewielkie gospodarstwo. Czekam na ofery pracy z woj. mazowieckiego i łódzkiego.


O MNIE

Obsługa komputera (Word, Exel)

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia na wydziale Rolnictwo i Biologia w zakresie agronomii i agrobiznesu.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik ogrodnik
Nazwa szkoły: ZSZ im. St. Staszica w Gąbinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Urządzanie i konserwacja teranów zielonych
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Sannikach

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Witam serdecznie, Jestem młodą i ambitną osobą, która szuka stałej pracy pełnej wyzwań. Posiadam uprawnienia doradcy rolnośrodowiskowego i eksperta przyrodniczego, oraz szeroką wiedzę z zakresu funduszy unijnych i dotacji dla rolnictwa. Mam doświadczenie w prowadzeniu biura oraz odpowiednie kwalifikacje w zakresie obsługi urządzeń biurowych, komputera i urządzeń peryferyjnych. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Umiejętności, wiedza i energia to moje najcenniejsze atuty.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Od 1995-2011 r. wraz z mężem prowadziłam sklep spożywczo- przemysłowy. 2001- 2009 prowadziłam stacje niskiego schładzania mleka podlegającą pod OSM Łowicz. 2010 zdobyłam uprawnienia pilota wycieczek. Posiadam prawo jazdy kat. B,T Obsługa kasy fiskalnej. W wolnym czasie pilotuję i oprowadzam wycieczki.

Beata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Witam! Jestem mgr inż.rolnictwa. Przez wszystkie lata swojej pracy zawodowej do roku 2005 pracowałem czynnie w rolnictwie. Prowadziłem gospodarstwo rolne o pow.500ha. Zajmowałem sie całokształtem polityki hodowlanej na terenie woj.świętokrzyskiego. Prowadziłem własne plantacje i mateczniki malin, truskawek. Zakładałem i prowadziłem punkty skupu owoców. Zakladałem umowy kontaktacyjne na owoce i pilotowałem sprawy związane z eksportem tych owoców.

Andrzej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy