Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek Rolnictwo, specjalność Agronomia. Szukam pracy lub stażu.


O MNIE

Moje zainteresowania to:literatura współczesna,kino,muzyka,zwierzęta. Moim autem jest umiejętność pracy w zespole, cierpliwość i konsekwencja w działaniu. Powierzone mi zadania zawsze traktuję bardzo poważnie, wkładając w nie całe swoje zaangażowanie, wiedzę i umiejętności. Cechuje mnie odpowiedzialność, sumienność i dokładność. Lubię podejmować nowe wyzwania, z których zawsze czerpię źródło doświadczenia.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Rolnictwo, specjalność Agronomia.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Rolnictwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant/Praktyka Magisterska
Firma: Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Głubczycach
Obowiązki: Prowadzenie badań na 23 odmianach pszenicy ozimej w doświadczeniu porejestrowym. Do moich zadań należało m.in.: określenie liczby kłosów na m2, określenie stopnia porażenia roślin przez choroby, pomiar długości kłosów, określenie liczby kłosków w kłosie i liczby ziaren w kłosie itp.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Top Farms Głubczyce
Obowiązki: Podczas praktyki w firmie Top Farms miałam okazję pracować w następujących działach: Produkcja Roślinna - pomoc w prowadzeniu doświadczeń z rzepakiem ozimym i pszenicą ozimą, Dział Produkcji Ziemniaka - kalibracja, ważenie i sortowanie sadzeniaków, praca na taśmie (oczyszczanie ziemniaków), Dział Produkcji Warzyw - pobieranie prób cebuli z pola; ważenie kalibracja, szacowanie plonu, Dział Produkcji Zwierzęcej - praca w cielętniku, pomoc przy badaniu jałówek. Poza tym miałam możliwość obserwowania pracy innych osób , co niewątpliwie pozwoliło mi na lepszą orientację w produkcji rolniczej.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: TRAKTORZYSTA,CHEMIZATOR,KOMBAJNISTA

MŁODY ENERGICZNY UCZCIWY PRACOWITY POSZUKUJE PRACY Z ZAKWATEROWANIEM W DUŻYM GOSPODARSTWIE ROLNYM NA NOWOCZESNYM SPRZĘCIE NA KTÓRYM PRACOWAŁEM.POSIADAM KURS KOMBAJNISTY ORAZ NA PRASY DO SŁOMY WYSOKIEGO ZGNIOTU.WYKONAM W GOSPODARSTWIE PRACE OD A DO Z W PRODUKCJI ROŚLINNEJ.POSIADAM UMIEJĘTNOŚCI NAPRAWY SPRZĘTU ROLNEGO.PO PO PROSTU OPERATOR SPRZĘTU ROLNEGO NOWEJ GENERACJI.

KAROL

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Specjalista ds. doświadczeń polowych

Absolwentka kierunku ogrodnictwo ze specjalizacją kształtowanie terenów zieleni na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Posiadam doświadczenie jako ogrodnik terenów zieleni, wykorzystując swoją wiedzę teoretyczną, zdobytą podczas studiów. Dysponuje znajomością zabiegów pratotechnicznych na boiskach sportowych, polach golfowych, ogrodach przydomowych. Posiadam wiedzę na temat nazewnictwa roślin w języku polskim oraz łacińskim.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

jestem zainteresowany praca w Państwa gospodarstwie, pracowałem w canadzie na farmie kur , przy gredowaniu jaj i magazynie jaj , a takze w niemczech angli i kanadzie w pokrewnych zawodach , byłbym zobowiązany za odpowiedz , a jesli byłaby pozytywna to myśle ze byłbym pomocny , jako kierownik farmy , z poważaniem Adam Gołębiowski

Adam

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy