Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe ale potrafi je dostosować, do celów zespołu. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Posiadam doświadczenie w pracy na farmie w szkocji( zbiory owoców),w niemczech ( zbiory szparagów, sortowanie pakowanie), w holandii ( brygadzista w szklarni uprawa ogórków)
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier agrobiznesu rolnictwa
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza w Lublinie
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: gastronom
Nazwa szkoły: Liceum Zawodowe w Biłgoraju

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Jestem również punktualna, dokładna oraz uczciwa.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem osobą sumienną, chętną do pracy. Szybko sie ucze, jestem komunikatywna, potrafię pracować w zespole oraz samodzielnie, praca z komputerem nie jest dla mnie problemem. Uwielbiam zwierzęta i nie boję się ich dlatego też praca z nimi nie stanowi dla mnie problu lecz przyjemność. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz praktykę w prowadzeniu samochodu.

Magalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Ukończyłam Zootechnikę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Posiadam doświadczenie zawodowe jako Zootechnik ( w szczególności trzoda chlewna). Ukończyłam, w trakcie studiów, kurs inseminacji trzody chlewnej oraz owiec i kóz. Interesują mnie zagadnienia związane z nowoczesną hodowlą zwierząt.

Maria

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy