Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

W czerwcu tego roku ukończyłam studia na kierunku Zootechnika o specjalności Biologia Rozrodu Zwierząt, Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie.W związku z tym jestem zainteresowana pracą lub odbyciem stażu co pozwoliłaby mi rozwinąć i wykorzystywać wiedzę zdobytą podczas studiów. W czasie studiów realizowałam program z zakresu: - chowu i hodowli oraz rozrodu zwierząt gospodarskich w szczególności: bydła, trzody chlewnej, koni, owiec i kóz, drobiu, zwierząt futerkowych oraz ryb, - żywienia zwierząt i paszoznawstwa, - doradztwa rolniczego, - zastosowania informatyki w rolnictwie, - fizjologii, genetyki, anatomii, biochemii, mikrobiologii, embriologii itp. zwierząt, - rachunkowości rolnej i finansów, - użytków rolnych i uprawy roli. Wiedzę jaką zdobyłam podczas studiów popartą mam praktykami semestralnymi, które odbyłam na farmie bydła w Irlandii oraz w Stadninie Koni ,,Hańczowa, a także praktykami dyplomowymi związanymi z moją pracą magisterską. Jestem osobą sumienną, rzetelną i obowiązkową, szybko się uczę. Praca jaką dotychczas wykonywałam sprawiła, że stałam się bardziej zdyscyplinowana a częsty kontakt z klientem nauczył mnie profesjonalizmu i otwartości. Wiem, że dzięki swojemu zaangażowaniu potrafiłabym szybko i skutecznie sprostać powierzonym mi zadaniom.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: matura
Nazwa szkoły: L.O. im. A. Asnyka w bielsu-Białej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil ogólny z rozszerzonym sportowym.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołśćtaj w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Zootechnika, Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt, specjalizacja: biologia rozrodu. Kurs Unasienniania Owiec I Kóz. Odbyte praktyki semestralne na fermie bydła w Irlandii(okres 6 m-cy) oraz praktyki w stadninie koni ,,Haśczowa''(1 mc).Ponad to praktyki semestralne związane z pracą magisterską. Praca magisterska z dziedziny jakości mleka pt.,,Poziom komórek somatycznych w mleku poszczególnych ąwiartek wymienia krowy''.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca
Firma: Dunnes Stores Irlandia
Obowiązki: Sprzedaż na stanowisku z wędlinami oraz Fast Food i praca związana z utrzymaniem porządku.
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Ferma Bydła ,,Glenstal'' Irlandia
Obowiązki: Do podstawowych obowiązków należał dój krów oraz obrządek przy zwierzętach i praca związana z porządkiem na gospodarstwie.
1234 - 1234
Stanowisko: kelnerka
Firma: Haagen Dazs Irlandia
Obowiązki: Praca na stanowisku kelnerki i kasjerki (wydawanie posiłków).


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: pracownik biurowy,handlowiec,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: samodzielne stanowiska, specjalistyczne, kierownicze

WYKSZTAŁCENIE: 1995 - 2001 Studia magisterskie na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku leśnictwo. 1990-1995 Technikum Leśne im. St. Morawskiego w Brynku DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 1999-2001 Praca w firmie -Smrek w Krakowie, zajmowałem się między innymi pracami pielęgnacyjnymi wykonywanymi w rezerwatach na zlecenie Konserwatora Przyrody oraz w Babiogórskim i Ojcowskim Parku Narodowym 2000 Praktyka rolniczo-leśna w prywatnym gospodarstwie w Szwajcarii. 2001 - 2002 Praca zarobkowa w USA, w Chicago i Minneapolis w branży budownictwa (siding, roofing, kanalizacje) 2003 - 2004 Odbycie stażu dla kandydatów do Służby Leśnej w Zakładzie Usług energii odnawialnej, ornitologia, łowiectwo. Leśnych oraz bezpośrednio po stażu praca na stanowisku - nadzorcy robót leśnych w tym samym ZUL Tychowski w Lublińcu, na terenie nadleśnictwa Świerklaniec, Lubliniec i Koszęcin 2000 - 2004 Kilkakrotny zarobkowy pobyt w Szwecji. Praca w szweckiej firmie Jan Karlsson Skog AB - zabiegi pielęgnacyjne w lasach. Zbiór runa leśnego. 2006-2007 Samodzielne kierowanie robotami ZULiR na terenie nadleś. Brynek i Koszęcin 2007-2008 Kierowanie robotami ZULiR na zlecenia miasta Częstochowa zmierzającymi do przebudowy drzewostanów miejskich na park. Prace obejmowały: ścinkę drzew, manipulacje i sprzedaż surowca, uprzątanie, odnowienie. 2008 Kierowanie z ramienia ZULiR wylesieniami pod budowę gazociągu. Inwestycja PGNiG S.A. UMIEJĘTNOŚCI: -obsługa komputera MS Office -język niemiecki-słabo i dawno, angielski-słabo, rosyjski-słabo -prawo jazdy kat.B ZAINTERESOWANIA: wyprawy rowerowe i górske po krajach Europy Wsch, wspinaczka i spaleologia, strzelectwo, łucznictwo, jazda konna, literatura piękna, naukowa, polityka oraz geografia i h

Leszek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Posiadam wykształcenie kierunkowe, ukończony stopień magistra inżyniera na kierunku Ogrodnictwo na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam już od drugiego roku studiów dzięki czemu szybko zdobyłam wiedzę praktyczną. Praktyka i wiedza tam zdobyta pozwoliły mi ukończyć stopień inżyniera oraz magistra z dobrym wynikiem. Moim dodatkowym atutem jest komunikatywność i dobra znajomość języka angielskiego. Jestem osobą ambitną i sumienną, zawsze szybko staram się realizować powierzone mi cele.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe ale potrafi je dostosować, do celów zespołu. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Posiadam doświadczenie w pracy na farmie w szkocji( zbiory owoców),w niemczech ( zbiory szparagów, sortowanie pakowanie), w holandii ( brygadzista w szklarni uprawa ogórków)

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy