Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

W czerwcu tego roku ukończyłam studia na kierunku Zootechnika o specjalności Biologia Rozrodu Zwierząt, Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie.W związku z tym jestem zainteresowana pracą lub odbyciem stażu co pozwoliłaby mi rozwinąć i wykorzystywać wiedzę zdobytą podczas studiów. W czasie studiów realizowałam program z zakresu: - chowu i hodowli oraz rozrodu zwierząt gospodarskich w szczególności: bydła, trzody chlewnej, koni, owiec i kóz, drobiu, zwierząt futerkowych oraz ryb, - żywienia zwierząt i paszoznawstwa, - doradztwa rolniczego, - zastosowania informatyki w rolnictwie, - fizjologii, genetyki, anatomii, biochemii, mikrobiologii, embriologii itp. zwierząt, - rachunkowości rolnej i finansów, - użytków rolnych i uprawy roli. Wiedzę jaką zdobyłam podczas studiów popartą mam praktykami semestralnymi, które odbyłam na farmie bydła w Irlandii oraz w Stadninie Koni ,,Hańczowa, a także praktykami dyplomowymi związanymi z moją pracą magisterską. Jestem osobą sumienną, rzetelną i obowiązkową, szybko się uczę. Praca jaką dotychczas wykonywałam sprawiła, że stałam się bardziej zdyscyplinowana a częsty kontakt z klientem nauczył mnie profesjonalizmu i otwartości. Wiem, że dzięki swojemu zaangażowaniu potrafiłabym szybko i skutecznie sprostać powierzonym mi zadaniom.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: matura
Nazwa szkoły: L.O. im. A. Asnyka w bielsu-Białej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil ogólny z rozszerzonym sportowym.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołśćtaj w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Zootechnika, Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt, specjalizacja: biologia rozrodu. Kurs Unasienniania Owiec I Kóz. Odbyte praktyki semestralne na fermie bydła w Irlandii(okres 6 m-cy) oraz praktyki w stadninie koni ,,Haśczowa''(1 mc).Ponad to praktyki semestralne związane z pracą magisterską. Praca magisterska z dziedziny jakości mleka pt.,,Poziom komórek somatycznych w mleku poszczególnych ąwiartek wymienia krowy''.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca
Firma: Dunnes Stores Irlandia
Obowiązki: Sprzedaż na stanowisku z wędlinami oraz Fast Food i praca związana z utrzymaniem porządku.
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Ferma Bydła ,,Glenstal'' Irlandia
Obowiązki: Do podstawowych obowiązków należał dój krów oraz obrządek przy zwierzętach i praca związana z porządkiem na gospodarstwie.
1234 - 1234
Stanowisko: kelnerka
Firma: Haagen Dazs Irlandia
Obowiązki: Praca na stanowisku kelnerki i kasjerki (wydawanie posiłków).


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: pracownik biurowy,handlowiec,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem młodym zootechnikiem poszukującym pracy w zawodzie, posiadam wykształcenie w tym kierunku i mocno zakorzenioną pasję do zwierząt hodowlanych . Nie boje się ciężkiej fizycznej pracy oraz trudnych wyzwań.

Sonia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: pracownik fizyczny,traktorzysta,operator ,

Młody,lubiący wyzwania,doświadczony. Przeszedłem sporo szkoleń(min.Dobra Praktyka Rolna,dobrostan zwierząt,BHP),mam uprawnienia chemizacyjne na zakup i stosowanie Środków chemicznych kl.I,uprawnienia na wózki widłowe i pilarza

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: Zootechnik

Odbyłam praktyki studenckie na fermie drobiu w Piekarach Śląskich, fermie trzody chlewnej w Dobczycach, Krakowskim Ogrodzie Zoologicznym, oraz praktykę dyplomową w laboratorium parazytologicznym na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Małgorzata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy