Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ambitna absolwentka zootechniki z pełnym zapałem do pracy oraz świeżą wiedzą popartą pewną praktyką podejmie się zatrudnienia w zawodzie lub jako doradca żywieniowy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Mile widziane oferty związane z hodowlą i użytkowaniem koni.


O MNIE

Zainteresowania: medycyna, weterynaria, hodowla koni, sport, turystyka.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: IV Liceum Ogólnoksztaścące w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil lingwistyczno-turystyczny. Wiedza w zakresie obsługi ruchu turystycznego, ukośczenie kursu na wychowawców kolonijnych. Znajomość jązyka angielskiego, hiszpałskiego oraz włoskiego.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika ze specjalnością hodowla zwierząt i gospodarka paszowa. Umiejątności związane z hodowlą zwierząt gospodarskich, a także z fizjologią, biotechnologią i innymi dziedzinami pokrewnymi chemii oraz biologii.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Mł. specj. d/s dokumentacji hodolwanej
Firma: Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni
Obowiązki: Obsługa biura, obsługa i wprowadzanie danych do bazy, doradztwo dot. hodowli koni, pomoc w organizacji i obsłudze imprez hodowlanych.
1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca
Firma: Sklep JeĹşdziecki "Zebra z klasą"
Obowiązki: Sprzedaż, dbanie o ekspozycje sklepu, kontrola magazynów, fachowa obsługa klienta i doradztwo, obsługa programów magazynowych, prowadzenie drobnych prac biurowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Laborant
Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
Obowiązki: Pomoc i asysta w pracowni bakteriologicznej, zwierzętarni, sali sekcyjnej. Odpowiedzialność za hodowlę zwierząt laboratoryjnych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą pochodzącą z gospodarstwa rolnego, dlatego praca oraz tematyka rolnictwa jest mi dobrze znana. Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym, dyspozycyjnym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Posiadam prawo jazdy (z 6-letnią praktyką). Moim atutem jest umiejętność łączenia pracy samodzielnej i zespołowej.

Michał Zbigniew

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Mam 24 lata, wykształcenie średnie.Posiadam uprawnienia na kombajny zbożowe i wykonywanie zabiegów ochrony roślin. Głównie interesuje mnie praca na stanowisku operatora ciągników rolniczych.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Technolog młynarstwa

Iwona Elżbieta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy