Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

W 2008 roku ukończyłem Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Rolnictwo i Biologia, kierunek Agronomia i Agrobiznes, uzyskując tytułu inżyniera. Uważam, że moim atutem poza wykształceniem, które nauczyło mnie analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz szybkiego przyswajania wiedzy są także: umiejętność pracy w zespole, dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, komunikatywność. Swoją umiejętność obsługi komputera, systemu operacyjnego Windows, pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point), urządzeń biurowych oceniam na bardzo dobrym poziomie. Znam również obsługę innych programów graficznych m.in.: Corel Draw i AutoCAD. Dodatkowymi moimi atutami jest ukończenie w 2006 roku dwóch kursów: -Szkolenie z zakresu Finansów Gospodarstwa Rolnego, w tym VAT i -Szkolenie z zakresu Kodeksu Dobrej Praktyki Rolniczej. W 2007 roku ukończyłem kolejne kursy -Wykorzystanie technik komputerowych do prowadzenia produkcji zwierzęcej w gospodarstwach rolnych o różnej skali produkcji, -Szkolenie z zakresu przetwórstwa produktów rolnych oraz zasad sprzedaży bezpośredniej oraz -Szkolenie z zakresu zasad ekologicznego prowadzenia upraw i chowu zwierząt w województwie łódzkim. Odbyłem praktyki w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Do moich obowiązków należało m.in. udzielanie bezpośredniej informacji petentom oraz pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie. Udział przy wprowadzaniu zgłoszeń rejestracyjnych zwierząt do systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt. Od listopada 2008 roku do lutego 2009 roku pracowałem na umowę o dzieło dla firmy MaxComp zajmując się promocją witryny internetowej. Od 15 marca 2009 roku do dnia 15 czerwca 2009 roku pracowałem, jako Stażysta ds. produkcji w firmie Globalgrass Sp. z o.o. Obowiązki: nadzór nad produkcją i pracownikami produkcji, kontrola jakości wyrobu mieszanek traw, tworzenie etykiet ze składem, zaopatrzenie.


O MNIE

- Sport w szczególności piłka nożna. - Fotografia wyłącznie amatorska, zdjęcia plenerów oraz natura widziana z bliska. - Film - ulubiony gatunek filmowy to komedia. - Ogrodnictwo - hodowla i rozmnażanie roślin ozdobnych, pielęgnacja, ochrona, nawożenie, - Muzyka.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Matura
Nazwa szkoły: II L.O im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Tryb.
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil matematyczno-fizyczny
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Agronomia i agrobiznes. Główne przedmioty: -Chemia organiczna i nieorganiczna., -Chemia Rolna, -Biochemia, -Szczegółowa uprawa roślin, -Hodowla i nasiennictwo, -Botanika, -Łąkarstwo, -Żywienie i fizjologia zwierząt, -Fizjologia roślin, -Ekologia i ochrona środowiska, -Gleboznawstwo, -Ogrodnictwo i warzywnictwo, -Ekonomia, Rachunkowość i Bankowość, -Ekonomika gospodarstw rolnych, -Informatyka.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta ds. produkcji
Firma: Globalgrass Sp. z o.o.
Obowiązki: nadzór nad produkcją i pracownikami produkcji, kontrola jakości wyrobu, tworzenie etykiet ze składem mieszanki traw oraz obsługa programu do tworzenia zleceń produkcji składu mieszanek traw. Kontrola stanów magazynowych, zaopatrzenie. Pomoc w Dziale Handlowy i Laboratorium.
1234 - 1234
Stanowisko: Serwisant witryny internetowej
Firma: MaxComp
Obowiązki: Promocja i pozycjonowanie strony internetowej w sieci, doradzanie wyboru podzespołów komputerowych dla klienta.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Piotrkowie Tryb.
Obowiązki: Udzielanie bezpośredniej informacji petentom, pomoc w wypełnianiu dokumentów. Inne obowiązki to archiwizacja danych, wprowadzanie danych do systemu. Kontrola poprawności dokumentów.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Administracja, produkcja, przedstawicielstwo,
Wynagrodzenie: 2000 netto
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: specjalista ds hodowli zwierząt

Praca+Zaangażowanie=Sukces

Dominik

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Inżynieria Środowiska - Umiejętność pracy w zespole - Znajomość KPA, ustawy OOŚ, ochrony przyrody, odpady - Znajomość programu E-Dok - pogram zarządzania dokumentacją - Znajomość przepisów ochrony środowiska i ochrony przyrody - Znajomość analiz chemicznych - Sumienność - Cierpliwość - Dokładność

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Dyspozycyjność umiejętność nawiązywania kontaktów nastawienie na cel umiejętność pracy w terenie

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy