Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Od ostatnich trzech lat pracuję w Prywatnym Gospodarstwie Rolnym w woj. Warmińsko - Mazurskim na stanowisku -operatora maszyn rolniczych, gdzie odbyłem tam również roczny staż połączony z praktyką nie tylko z obsługi maszyn rolniczych, ale także z zakresu produkcji roślinnej oraz chowu zwierząt.


O MNIE

Dodatkowe umiejętności: - patent żeglarza jachtowego; - znajomość pakietu Microsoft Office Zainteresowania: - rolnictwo, sport, film, muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Olsztyłska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia pierwszego stopnia: licencjackie Wydział: Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia Kierunek: Wychowanie Fizyczne Specjalność: Instruktor piłki rącznej
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Olsztyłska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiegio w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia drugiego stopnia: magisterskie (zaoczne - sobota, niedziela)) Wydział: Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia Kierunek: Wychowanie Fizyczne
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko - Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia Podyplomowe Wydział: Kształtowanie środowiska i Rolnictwa Kierunek: Produkcja roślinna i ogrodnicza

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Operator maszyn rolniczych
Firma: Prywatne Gospodarstwo Rolne
Obowiązki: Jestem odpowiedzialny za wykonywanie prac polowych, obsługiwanie i serwis maszyn rolniczych. Umiejętność współpracy z ludĹşmi, nadzór nad niektórymi pracami polowymi, cierpliwość, dokładność.
1234 - 1234
Stanowisko: Trener - nauczyciel wychowania fizycznego
Firma: Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzydowie
Obowiązki: Nauczanie i doskonalenie umiejętności fizycznych dzieci, kształtowanie ich sylwetki i sprawności fizycznej, przygotowywanie zawodników i drużyn do imprez sportowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Operator maszyn rolniczych
Firma: Gospodarstwo Rolne
Obowiązki: Byłem odpowiedzialny za wykonywanie prac polowych, obsługiwanie i serwis maszyn rolniczych. Umiejętność współpracy z ludĹşmi, cierpliwość, dokładność.
1234 - 1234
Stanowisko: Traktorzysta
Firma: Gospodarstwo Rolnicze
Obowiązki: Byłem odpowiedzialny za wykonywanie prac polowych (głównie odwożenie zboża od kombajnu), obsługiwanie ciągników JOHN DEERE. Umiejętność współpracy z ludĹşmi, sumienność.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Kierownik Produkcji Roślinnej,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Mam 22 lata wielkie Chęci do pracy .Chciałbym podjąć pracę w gospodarstwie rolnym w jakiejś ładnej wsi. Doświadczenia nie mam ale szybko się uczę i nie unikam ciężkiej pracy.poszukuję pracy z zamieszkaniem u miłych i uczciwych gospodarzy. Dziękuję.

Dominik

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: kierownik gosp. rolnego/agronom

Jestem młodą,odpowidzialną, sumienną , pracowitą, elastyczną, otwartą na współprace, pełną energii i pomysłów osobą. Posiadam dobrą znajomość obsługi komputera (Word, Exel, internet). Dotychczasowa praca nauczyła mnie szybkiego podejmowania decyzji, realizacji powierzonych zadań, odporności na stres oraz samodzielności jak również pracy w zespole.

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Osoba pracowita ,nie karana, bez nałogów.

Witold

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy