Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Szanowni przyszli pracodawcy! Przed Państwem stoi młoda i ambitna osoba, która ma doświadczenie w pracy ze zwierzętami (konie) jak i w środowisku biurowym, dyplom inżyniera zootechniki a już niedługo (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem) również tytuł magistra (pozostała mi obrona pracy mgr). Nieźle posługuje się językiem angielskim (w mowie i piśmie) oraz bardzo sprawnie poruszam się w środowisku komputerowym. Szuka pracy, w której może ‘powiązać’ dotychczasowe doświadczenie, wykształcenie i umiejętności, podjąć wyzwanie oraz poczuć, że praca naprawdę sprawia mi przyjemność. Także zapraszam do kontaktu, chętnie zaprezentuje moją osobę na rozmowie. Pozdrawiam, Kamila


O MNIE

Pasja: hippika. Turystyka różnego rodzaju: górska - trekking, hiking; motocyklowa. Bieganie (amatorsko) Podróże - Przez ostatnie 6 miesięcy niezależnie podróżowałam po południowo - wschodniej Azji oraz Indiach i Nepalu.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier zootechnik; niedługo magister; spec. Produkcja Pasz Przemysłowych i Premiksów
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: - inżynier zootechnik; - studia magisterskie: kierunek: Produkcja Pasz Przemysłowych i Premiksów -
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wyksztaścenie średnie
Nazwa szkoły: II LO im. Piastów śląskich - Wrocław
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: klasa o profilu informatycznym

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Konsultant / Administrator
Firma: Adecco
Obowiązki: •Opieka nad 130 pracownikami agencji •Poszukiwanie i nabór nowych kandydatów •Dbanie i utrzymywanie prawidłowych relacji z klientem •Rozwiązywanie problemów związanych z płacami •Prowadzenie bazy danych i regularne uzupełnianie raportów •Wprowadzenie do zasad BHP dla nowych pracowników •Kompletowanie i prowadzenie dokumentacji •Cotygodniowe naliczanie wynagrodzeń


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: powiązanej z moim wykształceniem ,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Świeża absolwentka, inżynier, niedługo magister. Jestem osobą otwartą i z łatwością przychodzi mi nawiązywanie kontaktów interpersonalnych. Jestem także pracowita, sumienna, punktualna, lubię pracować w grupie. Jestem całkowicie dyspozycyjną. Praca pod presją czasu jest dla mnie czynnikiem motywującym. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Nigdy nie mówię nigdy :)

Kinga

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem sumienny, punktualny, otwarty na kontakty z ludźmi. Zawsze staram się podnosić swoje kwalifikację i starannie wykonywać powierzone mi zadania.

Patryk

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

W tym roku ukończyłam studia na kierunku zootechnika o specjalności hodowla i użytkowanie zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Uzyskałam tytuł magistra inżyniera. Posiadam również ukończony kurs "Wymogów wzajemnej zgodności oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym", dający uprawnienia doradcy rolniczego. Na studiach odbyłam praktykę w Dydaktyczno-Badawczej Stacji Dświadczalnej Małych Przeżuwaczy w Bezku, która dała mi możliwość pracy przy zwierzetach (przygotowywanie paszy, zabiegi peilęgnacyjne), a także poznania pracy biurowej(wypełnianie dokumentacji hodowlanej pisemnie i komputerowo, wypełnianie wniosków do ARiMR). Znam na poziomie komunikatywnym język niemiecki i angielski, biegle posługuje się komputerem (internet iraz programy pakietu Office, zapoznałam się z programami zootechnicznymi). Mam również prawo jazdy kat.B. Jestem osobą pracowitą i bardzo dokładną, biorę pełną odpowiedzialność za powierzone mi obowiązki.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy