Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam, jestem zainteresowana podjęciem pracy w Państwa firmie. Moje zainteresowania od zawsze związane były z hodowlą zwierząt. Od 7 roku życia jeżdżę konno, jako junior młodszy startowałam w konkurencji skoków przez przeszkody, a jako junior i młody jeździec w konkurencji ujeżdżenia.Byłam kilkakrotną medalistką Mistrzostw śląska i Polski południowej w tej dyscyplinie. Przez lata związana byłam z Ośrodkiem jeździeckim w Rybniku - Stodołach. W okresie od 2003- 2005 mój ojciec dzierżawił owy ośrodek i pomagałam w jego prowadzeniu. Byłam odpowiedzialna za dawkowanie pasz oraz sprawowałam szczegółową opiekę zootechniczną nad wierzchowcami. W okresie 2003-2006 pracowałam również jako instruktor jeździectwa, do dziś w wolnych chwilach pomagam w treningach koni moich znajomym. Ponieważ moje zainteresowania związane były nie tylko z końmi, a ogólnie z hodowlą zwierząt gospodarskich, droga mojej edukacji podążała w kierunku hodowli. Skończyła Technikum Rolnicze w Ornontowicach, gdzie odbywałam praktyki w gospodarstwach między innymi pana Domagały (krowy mleczne) oraz pana Puchra (ferma hodowlana świń). W czasie nauki w technikum brałam udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Rolniczej - hodowla zwierząt. Uzyskałam, między innymi dzięki temu, dyplom technika rolnika z wynikiem bardzo dobrym. Dalszą edukacje podjęłam na kierunku Biologii stosowanej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. W czasie studiów skończyłam wiele cennych kursów związanych z hodowlą. Moja praca magisterska związana była z tematem koni sportowych na śląsku, pisałam ją pod kierunkiem prof. dr hab Henryka Geringera de Oedenberg. Od zawsze interesowała mnie praca w zawodzie zootechnika, dlatego zamieszczone przez Państwa ogłoszenie bardzo mnie zainteresowało i jestem bardzo chętna do podjęcia tego typu pracy. Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury, pozdrawiam Karina Marcol
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister biologii
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Bilogia - wszystkie dziedziny. Szczegółowe kursy analityki laboratoryjnej oraz żywienia zwierząt i człowieka.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Rolnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych w Ornontowicach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Produkcja roślin i zwierząt

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: acount menager
Firma: LIOOSYS
Obowiązki: Praca w charakterze handlowca, utrzymywanie kontaktu z klientami. Lioosys jest firmą programistyczna, nabyłam wiele wiedzy z zakresy obsługi komputera i aplikacji internetowych
1234 - 1234
Stanowisko: Nauczyciel Bilogii
Firma: V LO w Rybniku
Obowiązki: Praca jako nauczyciel biologii.
1234 - 1234
Stanowisko: Instruktor jeĹşdziectwa
Firma: Ośrodek JeĹşdziecki w Rybniku - Stodołach
Obowiązki: Ze względu na zmianę właścicieli Ośrodka praca była z kilkumiesięczną przerwą.Praca z jeĹşdĹşcami zarówno początkowymi jak i zaawansowanymi.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Mgr inż. ochrony środowiska (Politechnika Śląska) poszukuje stałej pracy bądź możliwości odbycia stażu. Ponad to studentka na studiach podyplomowych BHP (WSB w Dąbrowie Górniczej). Nie interesuje mnie wysokie wynagrodzenie, chciałabym zdobyć doświadczenie w szeroko pojętej dziedzinie ochrony środowiska. Doświadczenie zawodowe składa się głównie z odbytych praktyk tj.: - Zakład Usług Inwestycyjnych Rybnik (zdobyte umiejętności: operat wodnoprawny) - Jacobs Polska Sp. z o.o. Warszawa (raport oceny oddziaływania na środowisko) -EDF Polska Rybnik (laboratorium) - PWiK Sp. z o.o. Rybnik (przyłącza wody, GIS) oraz: -biegła obsługa komputera -obsługa urządzeń biurowych -znajomość pakietu Office -znajomość systemów operacyjnych: Windows -podstawowa znajomość programów: Autocad, GIS - znajomość języków: angielski i rosyjski na poziomie podstawowym Posiadam wiedzę z zakresu m. in. chemii, meteorologii, gleboznawstwa, ochrony powietrza, hydrologii, mikrobiologii, toksykologii, ekologii, planowania przestrzennego, prawa z zakresu OŚ. Chętnie podejmę współpracę, dlatego też zainteresowanych Pracodawców proszę o kontakt.

Dominika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: specjalista / Manager

Jestem absolwentem Akademii Rolniczej w Szczecinie na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, kierunek Rolnictwo. Po studiach odbywałem praktykę w dużym gospodarstwie rolnym. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu powierzanych mi zadań, a łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi sprawia, że nie mam problemów z adaptacją w nowym otoczeniu. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Ważną cechą mojej osobowości jest analityczne myślenie, odpowiedzialność w wykonywanej pracy oraz zdolność szybkiego uczenia się. Każda z płaszczyzn mojego doświadczenia zawodowego była i jest dla mnie cenna, albowiem dzięki nim zgłębiłem wiedzę realizując stawiane przede mną kolejne obowiązki.

Cezary

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Witam. Jestem osobą odpowiedzialną, staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania, cenie punktualność i sama staram się nie nie spóźnić.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy