Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Praca+Zaangażowanie=Sukces


O MNIE

fotografia,ornitologia,sport,muzyka,film

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż
Nazwa szkoły: SGGW w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Tytuł magistra inżyniera na kierunku Zootechnika SGGW w Warszawie, praca magisterska w Katedrze Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa.Tematyka pracy mag. :Wpływ ekologicznego utrzymania zwierząt na jakość i zdrowotność miąsa. Specjalizacja Zywienie krów mlecznych/miąsnych oraz trzody chlewnej. Odbyłem praktyki: HR Szelejewo Sp z o.o. (1200 sztuk krów )2003, "Familie Treier" Szwajcaria (500 sztuk trzody Chlewnej) 2004r.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: łwiadectwo dojrzałości
Nazwa szkoły: III LO w Łowiczu

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. techniczno -handlowych
Firma: Maestro-Art
Obowiązki: *planowanie oraz nadzór nad jakością wykonywania zlecanych kampanii reklamowych(dla firm: AMS,STROER Polska,Alfa-Ar) *pozyskiwanie klientów *utrzymywanie relacji ze stałymi klientami *negocjowanie cen


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: specjalista ds hodowli zwierząt,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej, wydziału - Biotechnologii i Nauk o Żywności, kierunku - Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalności - Technologia Skrobi i Cukiernictwa. Studiując na Politechnice Łódzkiej nauczyłam się wielu zagadnień technicznych, stałam się osobą odpowiedzialną, sumienną i samodzielnie wykonująca powierzone mi zadania. Pragnę nadmienić, że szybko przyswajam wiedzę oraz doskonale radzę sobie z nowymi wyzwaniami i powierzonymi mi zadaniami.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jestem osobą pracowitą, ambitną i kreatywną. Posiadam dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu produkcji roslinnej i zwierzęcej. Wiąże się to z praktyką w gospodarstwie rolnym mojego ojca, również od pięciu lat prowadzę z mężem niewielkie gospodarstwo. Czekam na ofery pracy z woj. mazowieckiego i łódzkiego.

Edyta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Witam! Jestem mgr inż.rolnictwa. Przez wszystkie lata swojej pracy zawodowej do roku 2005 pracowałem czynnie w rolnictwie. Prowadziłem gospodarstwo rolne o pow.500ha. Zajmowałem sie całokształtem polityki hodowlanej na terenie woj.świętokrzyskiego. Prowadziłem własne plantacje i mateczniki malin, truskawek. Zakładałem i prowadziłem punkty skupu owoców. Zakladałem umowy kontaktacyjne na owoce i pilotowałem sprawy związane z eksportem tych owoców.

Andrzej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy