Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam, jestem STUDENTKĄ II roku ZOOTECHNIKI na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nauka na tym kierunku wszechstronnie rozwija we mnie teoretyczną wiedzę z różnych dziedzin. Szukam pracy, która dałaby mi możliwość ZDOBYCIA NOWYCH KWALIFIKACJI i byłaby zgodna z moimi predyspozycjami. Ważna jest dla mnie jednak możliwość PRAKTYCZNEGO ZASTOSOWANIA NABYWANYCH UMIEJĘTNOŚCI. Chciałabym wykorzystać swój POTENCJAŁ oraz ZDOLNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, KREATYWNOŚĆ i PRACOWITOŚĆ. Jestem MŁODĄ i AMBITNĄ osobą, odpowiedzialną i SKUTECZNĄ, potrafię pracować samodzielnie i w zespole. Moją zaletą jest także DOKŁADNOŚĆ i RZETELNOŚĆ. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią i dla firmy, i dla mojego osobistego rozwoju zawodowego. Umiejętności techniczne: znajomość obsługi komputera w środowisku Windows oraz MS Office


O MNIE

przyroda, gry zespołowe, plastyka, literatura.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiui
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: zootechnika
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Politechnika Wrocławska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: technologia chemiczna
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Prywatne Liceum Ogólnoksztaścące Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil biologiczno-chemiczny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: gratowaczka
Firma: Bogres
Obowiązki: gratowanie zacisków hamulcowych


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

-młody, zdolny, ambitny, -znający swoją wartość (doświadczenie i umiejętności. -znający rynek rolniczy w Polsce oraz na świecie -bardzo dobra znajomość specyfiki branży rolniczej -otwarty na nowe wyzwania

Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Szukam pracy na stanowisku operatora maszyn rolniczych. Potrafię wykonać wszystkie zabiegi w gospodarstwie i naprawić sprzęt. Posiadam doświadczenie w tym zawodzie.

Władysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Mimo braku doświadczenia zawodowego chciałabym zapewnić, iż dołożę wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom. Wprawdzie przez ostatnie lata studiowałam i pracowałam, dlatego też nauczyłam się samodzielności, pracowitości, lojalności, zaangażowania, porozumiewania się z innymi jak również cechuję się dobrą organizacją pracy i szybkim wdrażaniem się w nowe obowiązki. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, rzetelnie wykonującą powierzone mi obowiązki, szybko się uczę jak również bez problemu nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że z łatwością dostosuję się do warunków pracy.

Renata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy