Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam, jestem STUDENTKĄ II roku ZOOTECHNIKI na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nauka na tym kierunku wszechstronnie rozwija we mnie teoretyczną wiedzę z różnych dziedzin. Szukam pracy, która dałaby mi możliwość ZDOBYCIA NOWYCH KWALIFIKACJI i byłaby zgodna z moimi predyspozycjami. Ważna jest dla mnie jednak możliwość PRAKTYCZNEGO ZASTOSOWANIA NABYWANYCH UMIEJĘTNOŚCI. Chciałabym wykorzystać swój POTENCJAŁ oraz ZDOLNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, KREATYWNOŚĆ i PRACOWITOŚĆ. Jestem MŁODĄ i AMBITNĄ osobą, odpowiedzialną i SKUTECZNĄ, potrafię pracować samodzielnie i w zespole. Moją zaletą jest także DOKŁADNOŚĆ i RZETELNOŚĆ. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią i dla firmy, i dla mojego osobistego rozwoju zawodowego. Umiejętności techniczne: znajomość obsługi komputera w środowisku Windows oraz MS Office


O MNIE

przyroda, gry zespołowe, plastyka, literatura.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiui
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: zootechnika
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Politechnika Wrocławska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: technologia chemiczna
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Prywatne Liceum Ogólnoksztaścące Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil biologiczno-chemiczny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: gratowaczka
Firma: Bogres
Obowiązki: gratowanie zacisków hamulcowych


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem studentem drugiego roku rolnictwa. Studiuję w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dzięki swojemu zaangażowaniu na lata 2015/16, zdobyłem tytuł stypendysty rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz wyróżnienie w corocznym Przeglądzie Dorobku Kół Naukowych z pracą pt."Kalkulator Dawki Zywieniowej Dla Trzody Chlewnej Z Uwzględnieniem Zastąpienia Białka Sojowego Paszami Własnymi". Rolnictwo to dla mnie nie tylko praca czy nauka, jest to również moja pasja od najmłodszych lat. Jestem osobą bardzo komunikatywną, nie mam żadnych trudności w nawiązywaniu nowych kontaktów w sferze zawodowej, czy też prywatnej. Cechuje mnie wysoka odpowiedzialność za pracę którą wykonuje i duże zaangażowanie. Wychowałem się na wsi i od wielu lat mam styczność z podstawowymi zasadami produkcji roślinnej, która jest prowadzona w naszym rodzinnym gospodarstwie rolnym.Posiadam kategorie prawa jazdy B oraz B+E uprawniającą mnie do poruszania się ciągnikiem rolniczym z przyczepą.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

jestem młoda, dyspozycyjna, chętna do pracy, otwarta na nowości, chcę poszerzać swoje horyzonty, szybko się uczę, jestem otwarta, lubię pracować w zespole

Karolina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczegowe Wrocławiu, kierunek studiów zootechnika. Podczas studiów rozpoczęłam pracę w ARiMR gdzie do moich obowiązków należała idetyfikacja i rejestracja zwierząt, obsługa wniosków obszarowych oraz obsługa wniosków inwestycyjnych. Posiadam dwa konie dzięki temu hobby postanowiłam pójść na kurs instruktora jazdy konnej co uczyniłam w ubiegłym roku. Od tamtej pory oprócz pracy zawodowej uczę także jazdy konnej. Jestem osobą miłą otwartą i szybko nawiązuję kontakty interparsonalne.

Aleksandra Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy