Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Reprezentuje kadrę zarządzającą. Moim atutem jest wiedza z zakresu ogrodnictwa,rolnictwa oraz doskonała znajomość asortymentu ogrodniczego, również branży budowlanej. Wiedza, poparta doświadczeniem. Szukam pracy w swojej branży tj. ogrodniczej,rolniczej. Znam się na produktach, roślinach, asortymencie ogrodniczym. Wiedza w tych dziedzinach daje mi satysfakcję i sprawia przyjemność. Mam praktyczne doświadczenie zawodowe w handlowych jednostkach sieciowych jako kierownik działów ogród, później dyrektor. Znam specyfikę sieciową i bardzo dobrze się w niej sprawdzam. Jestem osobą odpowiedzialną, konsekwentną i rzetelną. Ambitnie podchodzą do każdego powierzonego mi zadania, szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy.


O MNIE

Wędkarstwo, jazz, literatura współczesna Szukam pracy związanej z branżą ogrodniczą, rolniczą.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik ogrodnictwa
Nazwa szkoły: Technikum Ogrodnicze
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Praca Dyplomowa pt." Perspektywy rozwoju sadownictwa na Pomorzu"
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia przerwane

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik składu
Firma: Składy budowlane Vox w Bydgoszczy
Obowiązki: zakres odpowiedzialności bardzo szeroki , począwszy od materialnej poprzez pracowników, roatcję , sprzedaż i zamówienia towarów, kontakty z klientami. Wszelkie czynności bieżące związane z prowadzeniem składu budowlanego.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Firma: Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana
Obowiązki: Główne zadania: Rozszerzenie sprzedaży materiałów budowlanych na region kujawsko- pomorski z uwzględnieniem miasta Bydgoszczy i okolic. Rozpoznanie i kontrola regionalnego rynku. Współpraca z Centralą firmy w zakresie przebudowy składu na potrzeby sprzedaży detalicznej
1234 - 1234
Stanowisko: Zastępca Dyrektora Marketu
Firma: Praktiker Polska
Obowiązki: Główne zadania: Współtworzenie wraz z przedstawicielami centrali nowego planu przebudowy marketu, wdrażanie konceptów, optymalizacja zapasów magazynowych. Zakres obowiązków: -Kierowanie zespołem pracowników, poprzez wprowadzanie ich w kompetencje kierowników działów -Przygotowywanie statystyk sprzedaży w rozbiciu na miesiące, działy, grupy towarowe i ich omówienie z kadrą kierowniczą. -Wysyłanie comiesięcznych raportów sprzedażowych do centrali z uwzględnianiem wszystkich danych ekonomicznych. -Koordynacja przepływu zamówień i realizacja ich przez dostawców.
1234 - 1234
Stanowisko: Zastępca Dyrektora Marketu
Firma: Superhobby Dom i Ogród
Obowiązki: Główne zadania: Odpowiedzialność za dobrą organizację i sprawne funkcjonowanie marketu -Osiąganie założonych celów sprzedażowych i zysku. -Realizacja budżetu firmy -Wdrażanie nowych konceptów i standardów firmy -Współpraca z kierownikami działów Zakres obowiązków: -Podejmowanie decyzji na podstawie wewnętrznych danych ekonomiczno -finansowych z uwzględnieniem specyfiki rynku lokalnego. -Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta. -Nadzór codziennej pracy załogi -Komunikowanie celów i zadań całej załodze. -Organizacja i przeprowadzenie corocznej inwentaryzacji -Współpraca z działami Centrali firmy -Kontrola przebiegu akcji promocyjnych poprzez planowanie, zamówienia i ekspozycję towaru.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik Działu Ogród w Marketach OBI
Firma: Superhobby Market Budowlany
Obowiązki: Główne zadania: Organizowanie i nadzór codziennej pracy działu Wdrażanie działań promocyjnych (zamawianie towaru, eksponowanie, ocenowanie) Zapewnienie przestrzegania standardów oraz procedur firmy Nadzorowanie, kierowanie i motywowanie swojego zespołu ludzi. Współpraca z kierownikami pozostałych działów oraz Dyrekcją Marketu Planowanie efektywnego grafiku pracy, uwzględniającego: prawo pracy, promocje, natężenie ruchu klientów, urlopy. Branie aktywnego udziału w sprzedaży.
1234 - 1234
Stanowisko: Dysponent Sprzedawca
Firma: Stinnes Market Budowlany
Obowiązki: Główne zadania: Wykonywanie zamówień towaru do dostawców, kontrola rotacji towaru, analizowanie sprzedaży. Obsługa klientów, dbanie o prawidłowy wygląd i dostępność towaru.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Manager/dyrektor, kierownik produkcji roslinnej,soecjalista ds produkcji roslinnej, ogrodnik, handlowiec, dyrektor regionalny,ki,
Wynagrodzenie: do negocjacji
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam. Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy. Ukończyłam kierunek rolnictwo na specjalności ochrona roślin z tytułem inżyniera. Nie posiadam dużego doświadczenia ale mieszkałam na wsi i pracowałam na gospodarstwie rolnymrodziców (hodowla bydła mlecznego i uprawa roślin) więc temat rolnictwa i ciężkiej pracy nie jest mi obcy. Ponadto odbywałam praktyki w Agencji Rynku Rolnego w Bydgoszczy oraz w firmie Ampol - Merol w Wąbrzeźnie. Posiadam również aktualny certyfikat szkolenia z zakresu doradztwa i stosowania środków ochrony roślin (15.01.1015) Jestem osobą sumienną, pracowitą i gotową na nowe wyzwania.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Moje trzyletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku handlowca - doradcy w branży rolnej, dało mi bardzo mocne podstawy związane ze sprzedażą bezpośrednią, natomiast ponad pięcioletnie doświadczenie jako Dyrektor Działu Nasiennego oraz Kierownik Transportu później jako Dyrektor Regionu dało mi solidne podstawy związane z nadzorowaniem pracowników oraz dbaniem o mienie spółki, oraz rozliczanie kosztów i pracowników z wykonywanej pracy. Starałem się, aby stawiane przez moich pracodawców cele związane z wykonaniem priorytetów, były realizowane na jak najwyższym poziomie. Dzięki odbytym szkoleniom poszerzyłem moją wiedzę, którą następnie mogłem wykorzystać w kontaktach z klientami oraz innymi handlowcami. Sądzę, że moje predyspozycje zawodowe, doświadczenie oraz cechy charakteru takie jak: odporność na stres, stanowczość, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdecydowanie i pewność siebie, pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku. Natomiast pełna dyspozycyjność oraz mobilność pozwoli mi na częste wyjazdy służbowe

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: wszystkie

MACIEJ WĘGIELEWSKI Imię i Nazwisko Maciej Jakub Węgielewski Adres Kruszynek 22 87-853 Kruszyn Data Urodzenia 29.01.1988 Włocławek Telefon 781038249 Obywatelstwo polskie Stan cywilny kawaler Cel przyjecie do pracy Ukończone szkoły * Szkoła Podstawowa w Kruszynie 1995-2004 *Gimnazjum w Kruszynie 2001-2004 Zespół Szkól Chemicznych we Włocławku 2001-2004 Praktyczne umiejętności Język angielski i rosyjski podstawa Obsluga komputera internet MS Office Pracowałem jako sprzedawca w sklepie odzieżowym w okresie od 1 lipca do 30 września w sklepie Diverse a Gdańsku. Obecnie pracuje w sklepie odzieżowym. Lubię poznawać nowych ludzi i nawiązywać nowe znajomości i kontakty. Dziekuje za rozpatrzenie mojej kandydatury i czekam na odpowiedz. Z poważaniem: Maciej Węgielewski Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę beeline Retail Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. Zm.).

Maciej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy