Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Reprezentuje kadrę zarządzającą. Moim atutem jest wiedza z zakresu ogrodnictwa,rolnictwa oraz doskonała znajomość asortymentu ogrodniczego, również branży budowlanej. Wiedza, poparta doświadczeniem. Szukam pracy w swojej branży tj. ogrodniczej,rolniczej. Znam się na produktach, roślinach, asortymencie ogrodniczym. Wiedza w tych dziedzinach daje mi satysfakcję i sprawia przyjemność. Mam praktyczne doświadczenie zawodowe w handlowych jednostkach sieciowych jako kierownik działów ogród, później dyrektor. Znam specyfikę sieciową i bardzo dobrze się w niej sprawdzam. Jestem osobą odpowiedzialną, konsekwentną i rzetelną. Ambitnie podchodzą do każdego powierzonego mi zadania, szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy.


O MNIE

Wędkarstwo, jazz, literatura współczesna Szukam pracy związanej z branżą ogrodniczą, rolniczą.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik ogrodnictwa
Nazwa szkoły: Technikum Ogrodnicze
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Praca Dyplomowa pt." Perspektywy rozwoju sadownictwa na Pomorzu"
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia przerwane

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik składu
Firma: Składy budowlane Vox w Bydgoszczy
Obowiązki: zakres odpowiedzialności bardzo szeroki , począwszy od materialnej poprzez pracowników, roatcję , sprzedaż i zamówienia towarów, kontakty z klientami. Wszelkie czynności bieżące związane z prowadzeniem składu budowlanego.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Firma: Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana
Obowiązki: Główne zadania: Rozszerzenie sprzedaży materiałów budowlanych na region kujawsko- pomorski z uwzględnieniem miasta Bydgoszczy i okolic. Rozpoznanie i kontrola regionalnego rynku. Współpraca z Centralą firmy w zakresie przebudowy składu na potrzeby sprzedaży detalicznej
1234 - 1234
Stanowisko: Zastępca Dyrektora Marketu
Firma: Praktiker Polska
Obowiązki: Główne zadania: Współtworzenie wraz z przedstawicielami centrali nowego planu przebudowy marketu, wdrażanie konceptów, optymalizacja zapasów magazynowych. Zakres obowiązków: -Kierowanie zespołem pracowników, poprzez wprowadzanie ich w kompetencje kierowników działów -Przygotowywanie statystyk sprzedaży w rozbiciu na miesiące, działy, grupy towarowe i ich omówienie z kadrą kierowniczą. -Wysyłanie comiesięcznych raportów sprzedażowych do centrali z uwzględnianiem wszystkich danych ekonomicznych. -Koordynacja przepływu zamówień i realizacja ich przez dostawców.
1234 - 1234
Stanowisko: Zastępca Dyrektora Marketu
Firma: Superhobby Dom i Ogród
Obowiązki: Główne zadania: Odpowiedzialność za dobrą organizację i sprawne funkcjonowanie marketu -Osiąganie założonych celów sprzedażowych i zysku. -Realizacja budżetu firmy -Wdrażanie nowych konceptów i standardów firmy -Współpraca z kierownikami działów Zakres obowiązków: -Podejmowanie decyzji na podstawie wewnętrznych danych ekonomiczno -finansowych z uwzględnieniem specyfiki rynku lokalnego. -Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta. -Nadzór codziennej pracy załogi -Komunikowanie celów i zadań całej załodze. -Organizacja i przeprowadzenie corocznej inwentaryzacji -Współpraca z działami Centrali firmy -Kontrola przebiegu akcji promocyjnych poprzez planowanie, zamówienia i ekspozycję towaru.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik Działu Ogród w Marketach OBI
Firma: Superhobby Market Budowlany
Obowiązki: Główne zadania: Organizowanie i nadzór codziennej pracy działu Wdrażanie działań promocyjnych (zamawianie towaru, eksponowanie, ocenowanie) Zapewnienie przestrzegania standardów oraz procedur firmy Nadzorowanie, kierowanie i motywowanie swojego zespołu ludzi. Współpraca z kierownikami pozostałych działów oraz Dyrekcją Marketu Planowanie efektywnego grafiku pracy, uwzględniającego: prawo pracy, promocje, natężenie ruchu klientów, urlopy. Branie aktywnego udziału w sprzedaży.
1234 - 1234
Stanowisko: Dysponent Sprzedawca
Firma: Stinnes Market Budowlany
Obowiązki: Główne zadania: Wykonywanie zamówień towaru do dostawców, kontrola rotacji towaru, analizowanie sprzedaży. Obsługa klientów, dbanie o prawidłowy wygląd i dostępność towaru.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Manager/dyrektor, kierownik produkcji roslinnej,soecjalista ds produkcji roslinnej, ogrodnik, handlowiec, dyrektor regionalny,ki,
Wynagrodzenie: do negocjacji
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Najbardziej mobilizuje mnie do pracy satysfakcja z efektu. Kiedy mogę zobaczyć lub poczuć coś, co po części jest efektem moich działań. Szanuję ludzi i podziwiam ich jeśli potrafią dążyć do spełnienia, realizacji swoich marzeń i celów. Jestem tez nieufny. Co może być wadą ale również dużą zaletą. Jestem uparty. Jeśli już czegoś w życiu się podejmowałem to łatwo nie rezygnowałem. Oczywiście wiadomo, że nie zawsze wszystko idzie po czyjejś myśli. Jestem miły i odnoszę się do innych z szacunkiem mimo, że nie zawszę z wzajemnością. Potrafię trzymać fason. Poza tym szukam swojego miejsca na tym świecie. Konkretniej pomysłu na życie. Mam nadzieje, że do pracy będę chodził z przyjemnością i wtedy będę mógł dać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że czytając ten list nie zniechęciłem Państwa do mojej osoby. Moim celem było zaprezentować siebie z najlepszej strony, nie tworząc tego pisma w szablonowy sposób. Pozdrawiam, Tomasz Góralczyk.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą punktualną, dokładną i chętną do pracy. Skończyłam policealne studium Architektury Krajobrazu, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu "Ogrodnictwa".

Lidia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jako absolwentka zootechniki jestem przygotowana do pracy związanej z produkcją zwierzęcą. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania i ambitnie dążę do osiągania wyznaczonych celów. Potrafię bardzo dobrze organizować swój czas, jestem osobą aktywną i chętną do działania. Z łatwością nawiązuję kontakty z ludźmi. Dwukrotnie organizowałam Towarzyskie Zawody Jeździeckie, zajmuję się redagowaniem strony internetowej prowadzonego klubu jeździeckiego.

Sylwia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy