Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam. W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie proponowanym stanowiskiem. Uważam, że posiadane przeze mnie cechy i doświadczenie, pozwolą spełnić Państwa oczekiwania. Jestem odpowiedzialny i konsekwentny,dzęki czemu zawsze wywiązujęsię z powierzonychmi zadań. Jako osobą komunikatywna, lubiąca pracować z ludźmi i dla ludzi,wniósłbym do Państwa Firmy entuzjazm i nowe pomysły. Inne moje cechy to punktualność, pracowitość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Rozwój zawodowy uważam, za jeden z najważniejszych elementów mojego życia. Moją dotychczasową karieręzawodową ukerunkowywałem na zdowyniejak największych doświadczeń, które w pełnirozwinął w Państwa Firmie. Wierzę, że Państwa Firma skorzystałaby na ztrudnieniu mojej osoby. pozdrawiam Sławek Górski
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Rolnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych w Karolewie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Obowiązki: Reprezentowanie Firmy na podległym terenie, utrzymywanie b. dobrych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: Specjalista ds. produkcji roślinnej i z tym związane.

Doskonale radzę sobie na samodzielnym stanowisku, umiem pracować w zespole. Szybko adaptuję się do nowych warunków. Cechuje mnie dynamizm oraz odporność na stres. Jestem osobą, króra wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, ale potrafi je dostosować do celów zespołu. Nie boję się trudnych problemów i nowych wyzwań.

Bartłomiej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem młodą (25l.), ambitną osobą, bez doświadczenia, jednak bardzo szybko się uczę. Posiadam wysokie zdolności interpersonalne. Jestem osobą bardzo odporną na stres, który dodatkowo motywuje mnie do lepszej pracy.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Wzbudzam sympatię i zaufanie, szybko się uczę, jestem osobą z wysoką kulturą osobistą. Dokładna i punktualna. Praca w ograniczonym czasie nie jest dla mnie problemem.

Milena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy