Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Dobra znajomość obsługi komputera(Microsoft Office, Internet) obsługa urządzeń biurowych, obsługa kasy fiskalnej, kurs i badania sanitarno-epidemiologiczne, kierowanie firmą, podstawy księgowości prawo jazdy kat. A, B.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Wydział Matematyki, Fizyki i Techniki
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: matematyka
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące w Szubinie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: administrator
Firma: Telekomunikacja Polska S.A.
Obowiązki: Administrator-archiwizacja, wprowadzanie i weryfikacja danych, sporządzanie umów. Przedstawiciel handlowy- doradztwo, obsługa klienta sprzedaż usług, pozyskiwanie nowych klientów


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

- umiejętności współpracy w zespole; - umiejętności komunikacyjne zdobyte podczas pracy - umiejętności pomysłowe - nastawiona na rozwiązywanie problemów - elastyczny - przywództwo -zmysł organizacji - dobra znajomość oprogramowania Microsoft Offic (Word, Excel i PowerPoint) - wyszukiwanie informacji w bazach danych, -poruszanie się w internecie

Elżbieta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Ukończyłam Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy na wydziale zootechnicznym. Po studiach wyjechałam za granicę. W kwietniu tego roku rozpoczęłam staż w Gospodarstwie Rolnym w Kamienicy na stanowisku zootechnik, a od września zostałam zatrudniona na umowę na czas określony do końca grudnia. Uwielbiam pracę ze zwierzętami bo jest to moją pasją. Poszukuję jednak innej pracy w której mogłabym się wykazać i spełnić. Jestem osobą która sie szybko uczy i rzetelnie wykonuje wszelkie prace i zadania.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem studentem na UTP w Bydgoszczy. Od małego dzieciństwa wychowałem się na gospodarstwie rolnym taty.Interesuje się wszystkim co jest związane z tą branżą. Najbardziej jednak interesuje się produkcją roślinną , zwierzęcą (trzoda chlewna) oraz maszynami rolniczymi. Cały czas się dokształcam w sensie praktycznym jak i teoretycznym. Jestem osobą kreatywną umiem odnaleźć się w zespole ale także potrafię pracować solo.

Błażej Adam

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy