Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Dobra znajomość obsługi komputera(Microsoft Office, Internet) obsługa urządzeń biurowych, obsługa kasy fiskalnej, kurs i badania sanitarno-epidemiologiczne, kierowanie firmą, podstawy księgowości prawo jazdy kat. A, B.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Wydział Matematyki, Fizyki i Techniki
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: matematyka
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące w Szubinie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: administrator
Firma: Telekomunikacja Polska S.A.
Obowiązki: Administrator-archiwizacja, wprowadzanie i weryfikacja danych, sporządzanie umów. Przedstawiciel handlowy- doradztwo, obsługa klienta sprzedaż usług, pozyskiwanie nowych klientów


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem młodym pełnym zapał, szybko się uczącym z zapałem do pracy młodym człowiekem. Obecnie kończę naukę na uczelni UTP w Bydgoszczy na kierunku zootechnika. pochodzę z rodzinnego gospodarstwa zajmującego się hodowlą bydła mlecznego, obecnie utrzymuje 65 sztuk krów mlecznych będących pod oceną PFHBiPM. Pragne nadmienić iż uczestniczyłem w "Akademi Zdrowej Racicy" oraz mam ukończony kurs inseminacyjny.

Dariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą młodą, dynamiczną i w pełni dyspozycyjną. Pragnę realizować się pracując w wyuczonym zawodzie. Kocham zwierzęta, jednak najbliższe mi jest bydło, ponieważ wychowałam się w gospodarstwie utrzymującym stado krów mlecznych. Jednak nie widzę przeszkód do pracy przy innych garunkach zwierzat lub np. w mieszalni pasz. Zamierzam, także podjąć dalszą naukę na studiach podyplomowych i zdobyć uprawnienia analityka medycznego. Po ukończeniu takiej szkoły otworzy się przede mną także rynek pracy w laboratoriach.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentką Zootechniki (Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy, studia mgr- inż. na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, specjalność: Hodowla zwierząt i gospodarka paszowa) i Administracji (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy). Interesują mnie zagadnienia dotyczące wpływu czynników środowiskowych na efekty produkcyjno- hodowlane, zwłaszcza aspekt żywienia zwierząt, i z tym chciałabym związać swoją przyszłość zawodową. Pracę dyplomową na temat: Strawność substancji organicznej określanej metodą in vitro zielonek i kiszonek różnych odmian kukurydzy obroniłam z wynikiem bardzo dobrym. Doświadczenie w branży żywieniowej zdobyłam wykonując analizy pasz w Katedrze Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej UTP. Odbyłam również szereg praktyk zawodowych. Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi i amatorskimi. Chciałabym dalej rozwijać się zawodowo i naukowo właśnie w tym kierunku. Jestem osobą pracowitą i zapewniam, że bardzo szybko zdobędę brakujące doświadczenie.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy