Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem wykształconym agronomem. Ukończyłam też studium podyplomowe z zakresu integrowanej produkcji (rolniczej, sadowniczej, warzywniczej) ze szczególnym uwzględnieniem ochrony roślin. W październiku skończyłam roczny staż w Instytucie Ochrony Roślin w jednej z Terenowych Stacji Doświadczalnych. Szczególnie interesuję się ochroną roślin (szkodniki, chwasty, choroby) i w tej dziedzinie chciałabym się rozwijać.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. agronomii
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: agronomia, produkcja roślinna, ochrona roślin
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: dyplom studium podyplomowego
Nazwa szkoły: Instytut Ochrony Roślin - Pałstwowy Instytut Badawczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studium Podyplomowe w zakresie integrowanej technologii produkcji roślinnej ze szczególnym uwzglądnieniem ochrony roślin

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Roślin - staż
Firma: Instytut Ochrony Roślin - PIB - TSD Trzebnica
Obowiązki: Zakładanie doświadczeń w zakresie ochrony roślin (herbicydy) w uprawach polowych, ocenianie skuteczności i fitotoksyczności poszczególnych ŚOR.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: agronom, specjalista ds, ochrony roślin, kierownik produkcji roślinnej, badacz, naukowiec,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu o specjalności agronomia. W czasie studiów odbyłem kilka praktyk. Wakacyjną i semestralną w gospodarstwach rolnych,a także praktykę mechanizacyjną w Instytucie Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jestem osobą która łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, jestem komunikatywny i niekonfliktowy. Szybko się uczę, jestem osobą elastyczną, otwartą na współpracę. Ponadto jestem dobrze zorganizowany, zdyscyplinowany i w pełni dyspozycyjny czasowo.

Grzegorz Gołębiecki

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: specjalista da. ochrony środowiska, doradca żywieniowy

Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt, specjalizacja:Ochrona Środowiska.Pracowałam jako koordynator biurowy w stowarzyszeniu rolików ekologicznych.Pracowałam również w sprzedaży jako konsultant telefoniczny.Szukam pracy w zawodzie, a szczególnie w branży związanej z ochroną środowiska.Jestem osobą pogodną,rzetelnie wywiązującą się z powierzonych obowiązków.

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam serdecznie. Ukończyłam Technikum Ochrony Środowiska otrzymując tytuł Technika Ochrony Środowiska o specjalności Gospodarka odpadami, a także zakończyłam edukację na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Ogrodnictwo uzyskując tytuł mgr inż ogrodnictwa (produkcja ogrodnicza). Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i rzetelną a także komunikatywną. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Najbardziej interesowałaby mnie praca w rejonie Brzegu Dolnego.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy