Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem wykształconym agronomem. Ukończyłam też studium podyplomowe z zakresu integrowanej produkcji (rolniczej, sadowniczej, warzywniczej) ze szczególnym uwzględnieniem ochrony roślin. W październiku skończyłam roczny staż w Instytucie Ochrony Roślin w jednej z Terenowych Stacji Doświadczalnych. Szczególnie interesuję się ochroną roślin (szkodniki, chwasty, choroby) i w tej dziedzinie chciałabym się rozwijać.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. agronomii
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: agronomia, produkcja roślinna, ochrona roślin
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: dyplom studium podyplomowego
Nazwa szkoły: Instytut Ochrony Roślin - Pałstwowy Instytut Badawczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studium Podyplomowe w zakresie integrowanej technologii produkcji roślinnej ze szczególnym uwzglądnieniem ochrony roślin

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Roślin - staż
Firma: Instytut Ochrony Roślin - PIB - TSD Trzebnica
Obowiązki: Zakładanie doświadczeń w zakresie ochrony roślin (herbicydy) w uprawach polowych, ocenianie skuteczności i fitotoksyczności poszczególnych ŚOR.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: agronom, specjalista ds, ochrony roślin, kierownik produkcji roślinnej, badacz, naukowiec,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

W tym roku ukończyłam studia na kierunku zootechnika o specjalności hodowla i użytkowanie zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Uzyskałam tytuł magistra inżyniera. Posiadam również ukończony kurs "Wymogów wzajemnej zgodności oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym", dający uprawnienia doradcy rolniczego. Na studiach odbyłam praktykę w Dydaktyczno-Badawczej Stacji Dświadczalnej Małych Przeżuwaczy w Bezku, która dała mi możliwość pracy przy zwierzetach (przygotowywanie paszy, zabiegi peilęgnacyjne), a także poznania pracy biurowej(wypełnianie dokumentacji hodowlanej pisemnie i komputerowo, wypełnianie wniosków do ARiMR). Znam na poziomie komunikatywnym język niemiecki i angielski, biegle posługuje się komputerem (internet iraz programy pakietu Office, zapoznałam się z programami zootechnicznymi). Mam również prawo jazdy kat.B. Jestem osobą pracowitą i bardzo dokładną, biorę pełną odpowiedzialność za powierzone mi obowiązki.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

WYKSZTAŁCENIE Technikum mechaniczne 4letnie ZST -Mechanik Jelenia Góra 2006-2010 Studia inżynierskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu , kierunek Rolnictwo niestacjonarne 2010-2014 DOŚWIADCZENIE Praktyka zawodowa w salonie Ultima auto Skoda Jelenia Góra Od 3 lat pomagam w gospodarstwie rolnym o powierzchni 80h Angielski w stopniu komunikatywnym ZAINTERESOWANIA Rolnictwo, botanika, motoryzacja

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem młodym mężczyzną 28 lat prawo jazdy kategori B, T szukam pracy jako traktorzysta .

Marcin

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy