Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Jestem ambitnym i odpowiedzialnym,człowiekiem, łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Interesuję się szeroko pojętym rolnictwem i ochroną środowiska oraz informatyką.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ochrona środowiska, żywienie zwierząt, podstawy chemii i mikrobiologii. Obsługa komputera, prace laboratoryjne.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: instruktor służby surowcowej
Firma: Spomlek w Radzyniu Podlaskim
Obowiązki: Pobieranie prób mleka do oceny mikrobiologicznej,nadzór nad zlewniami. Współpraca z dostawcami, doradztwo w zakresie żywienia i dobrostanu zwierząt, uzyskania certyfikatów sanitarno-weterynaryjnych. Praca biurowa, rejestry.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1300 zł/msc netto
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

mgr inż. zootechniki

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Jestem studentką zaoczną. Mam 24 lata. Studiuje ogrodnictwo na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Poszukuję pracy może być w ogrodnictwie ale nie musi może być: w sklepie, kelnerka, opieka nad dzieckiem a nawet dorywcza np: obsługa imprez okolicznościowych. Interesuje mnie przyroda, ładne ogrody muzyka i.t.d...661361635

Olga

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Jestem inżynierem rolnictwa, obecnie rozpocząłem naukę na studiach magisterskich - kierunek agrobiznes, poszukuję pracy związanej z moim wykształceniem. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa o profilu produkcji roślinnej. Chciałbym podjąć pracę/odbyć praktykę zawodową w "dużym" gospodarstwie rolnym, bądź firmie z branży rolniczej, aby zdobyć większe doświadczenie zawodowe. Posiadam prawo jazdy kat. B+E, uprawnienia do pracy kombajnem zbożowym, ważne uprawnienia do stosowania środków chemicznych, dobra znajomość agrotechniki oraz inne umiejętności związane z tym zawodem.

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy