Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

MGR INŻ. ZOOTECHNIKI SZUKA PRACY! Jestem zootechnikiem, szukam pracy w zawodzie.Posiadam doświadczenie w pracy przy koniach-odbyłam praktyki zawodowe w stadninie koni w Szwecji.Posiadam też doświadczenie handlowe-1,5 roku pracowałam w sklepie zoologicznym. Jestem sumienna,pracowita i otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń.


O MNIE

Zainteresowania : hodowla psów i koni,piesza turystyka górska,podróże,narciarstwo,fotografia.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek : Zootechnika Specjalność : Hodowla Zwierząt Specjalizacja : Hodowla i Genetyka Zwierząt Genetyka zwierząt, żywienie, opieka i profilaktyka weterynaryjna
1234 - 1234
Nazwa szkoły: XVII Liceum Ogólnoksztaścące w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rozszerzony program jązyka angielskiego. Umiejątności : wiedza z różnych dziedzin (m.in.biologia, jązyki obce, chemia, geografia i inne) ze szczególnym uwzglądnieniem nauki jązyka angielskiego i biologii na wysokim poziomie.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca-sklep zoologiczny
Firma: Hera Plus
Obowiązki: Sprzedaż produktów zoologicznych (karmy,akcesoria,kosmetyki,książki, zwierzęta:gryzonie,ryby,skorupiaki);opieka i żywienie zwierząt. Szeroka wiedza o żywieniu i profilaktyce weterynaryjnej zwierząt. Obsługa kasy fiskalnej.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Ambitna, pomysłowa, nie boi się wyzwań. Pragnie rozwijać swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie. Z wykształcenia umysł ścisły. Osoba, której nie sposób nie lubić!

Ewa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Z branżą rolniczą jestem związany ponad 13. lat. Pracę rozpocząłem jako przedstawiciel handlowy w firmach polskich. Jednak uważam, że najcenniejsze doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w belgijskich firmach Vitamex Poland i Inve Poland. W przypadku pierwszej, miałem okazję współuczestniczyć w tworzeniu jej struktury oraz wprowadzaniu jej na rynek polski. W Inve Poland pracowałem na stanowisku technologa produkcji pasz, koncentratów i premixów dla trzody chlewnej. Posiadam doskonałą znajomość rynku trzody chlewnej na terenie całego kraju, problemów rolników-hodowców trzody, a także ich oczekiwań. Bardzo dobrze władam również językiem angielskim.

Dariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Pochodzę z gospodarstwa rolnego, jestem młodym mężczyzna który zna się na rolnictwie. Ukończyłem Technikum Rolnicze. Posiadam uprawnienia na kombajny zbożowe i sieczkarnie polowe. Jestem gotów podjąć każdą prace na terenie woj. wielkopolskiego.

Szymon

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy