Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem tegoroczną absolwentką UP w Lublinie, kierunek: zootechnika. Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Jestem osobą ambitną, która potrafi dostosować swoje aspiracje zawodowe do celów zespołu. Cechuje mnie punktualność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Posiadam również umiejętności organizacyjne.


O MNIE

Pilnie poszukuje pracy.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum ogólnoksztaścące im. T. Kościuszki
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż mgr zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: zootechnika Specjalność: Hodowla i Użytkowanie Zwierząt Specjalizacja: Produkcja i Marketing Pasz Przemysłowych

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Asystent ds. Administracji Kredytów Hipotecznych
Firma: Polbank EFG, Departament Administracji Kredytów Hipotecznych
Obowiązki: obowiązki: przygotowywanie umów kredytowych, cesji z tytułu wpłacanego wkładu budowlanego, cesji z tytułu polisy nieruchomości, wniosków do sądu) oraz ich weryfikacja), podstawowa znajomość procesów związanych z analizą kredytową, prace związane z ulepszaniem procesu przygotowywania umów o kredyt hipoteczny, wsparcie doradców z oddziału
1234 - 1234
Stanowisko: Staż/ Praktyka
Firma: DSM Nutrinional Products
Obowiązki: Praktyki odbyte w DSM Nutritional Products w Mszczonowie. (zapoznanie się z systemem jakości (ISO, HACCP), funkcjonowaniem laboratorium analitycznego; kontrola jakości surowców przyjmowanych do produkcji premiksów, kontrola certyfikatów, kontrola organoleptyczna, wystawianie certyfikatów na produkty gotowe, zapoznanie się ze specyfikacjami surowców używanych do produkcji premiksów, określanie zapotrzebowania na składniki pokarmowe zwierząt poszczególnych gatunków i grup technologicznych, tworzenie receptur premiksów dla różnych gatunków zwierząt).


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2800 PLN
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam Państwa.jestem osobą komunikatywną, energiczną, otwartą na nowe wyzwania. Dodatkowym moim atutem jest szybkie uczenie się. Pozdrawiam Kamil Ponikowski

Kamil

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego, obecnie pracuje w rodzinnym gospodarstwie. Obecnie studiuję rolnictwo na studiach niestacjonarnych. Interesuję się rolnictwem wraz z wszystkimi działami produkcji rolniczej.

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Traktorzysta.

Prawo jazdy kategorii B. Prawo jazdy kategorii B+E (obejmuje kategorię T. z przyczepą (dwoma przyczepami) Umiejętności Fizyczne. Umiejętność pracy w grupie. 100% zaangażowanie.

Janusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy