Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

spokojny , rzetelny, pracowity,kreatywny


O MNIE

agrotechnika ,T - w trakcie

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Agrobiznesu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Produkcja Rolnicza

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: główny hodowca

Na stażu w placówce Terenowej KRUS w Toruniu nabyłem doświadczenia w pracy biurowej oraz poznałem specyfikę pracy przy komputerze. Praca w zawodzie zootechnika w Polanowicach pozwoliła mi się dobrze zorientować w produkcji bydła oraz poznać specyfikę tej pracy. Podczas pracy na stanowisku zootechnika miałem nadzór nad stadem krów oraz pełniłem stanowisko kierownicze mając nadzór nad szeregiem osób. Prowadziłem również dokumentację hodowlaną. Wymagania jakie potrzebne są do podjęcia przeze mnie tej pracy są zgodne z moimi celami i wyobrażeniami o rozwoju mojej kariery zawodowej. W bardzo szybki sposób potrafię nawiązywać kontakty. Jestem dokładny i odpowiedzialny, potrafię zorganizować sobie pracę. Jestem pewny, że sprostam oczekiwaniom, wywiązując się z nałożonych na mnie obowiązków.

Dawid

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Wita, w gospodarstwach rolny pracuje od kilku lat dorywczo. Często pracowałem w wakacje oraz weekendy. Potrafię jeździć ciągnikiem. Pracowałem przy wielu pracach w rolnictwie.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Pochodzę ze wsi.Mam dokładnie 49 lat.Mam 22 lata stażu przy produkcji roślinnej.Sądzę że,wiem prawie wszystko o tej pracy.Oczywiście praktyka na wszystkich maszynach związanych z tą pracą.Tak polskie jak i zagraniczne.

Wiesław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy