Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

Dodaj ofertę pracy

Przeglądaj Oferty

Dodaj CV

Przeglądaj CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 30 lat, zajmuje się pracą w gospodarstwie sadowniczym i nie tylko, posiadam długoletnie doświadczenie w rolnictwie, a także znajomości zachodnich maszyn rolniczych typu new holland , john deere,agregaty uprawowo siewne, a także umiejętność spawania.Pracowałem sezon na holmerze.


O MNIE

Prace warsztatowe-mechanika.

Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Posiadam krótkie doświadczenie zdobyte w firmie Cargill, oddział Siedlecki odbywając praktyki. Podczas praktyki przygotowywałem próbki laboratoryjne surowców i pasz, ale też obserwowałem prace innych osób w dziale. Aktualnie jestem na stażu w Powiatowym Inspektoracie Weterynaryjnym w Mińsk Maz. gdzie mam do czynienia z kontrolami z IRZ i dobrostanu zwierząt. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, i potrafi je dostosować do celów zespołu. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Ukończyłem Uniwersytet Rolniczy w Krakowie o kierunku Ogrodnictwo z marketingiem ze specjalizacją sadownictwo . Odbyłem półroczne praktyki w Holandii gdzie nauczyłem się wiele na temat pielęgnacji , hodowli rośli ozdobnych jak i sadowniczych ,warzywniczych .Potrafię dostosować się do warunków stawianych w pracy .

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: lub pokrewne

Mężczyzna 23 lata, kilkunastoletnie doświadczenie w gospodarstwie rolnym rodziców o powierzchni 40 ha, na lekkim sprzęcie (m.in. Zetor 7211, Zetor 7245, MF255, Ursus C-330M). Sumienny, uczciwy, punktualny, zdyscyplinowany, dokładny. Prawo jazdy kat.T od 2005 r. Doświadczenie w obsłudze polskich kombajnów zbożowych. Znajomość zasad prowadzenia gospodarstwa rolnego. Brak przeciwwskazań do przeprowadzenia się. Nie karany za przestępstwa popełnione umyślnie. Wykształcenie średnie z maturą (Technik ekonomista). Ponadto doświadczenie w prowadzeniu pojazdów o DMC 3,5t (Iveco 3510 35C13, Lublin 3).

Damia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy