Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: zootechnik

Mam 24 lata, tytuł magistra inżyniera zootechnika, ukończone studia na wydziale Zootechnicznym Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy. 2,5 roku doświadczenia w logistyce, dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B Jestem osobą komunikatywną, umiejącą pracować zarówno w zespole jak i na samodzielnym stanowisku.

Paulina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Zdobyłam umiejętności wykonywania i opracowywania wyników eksperymentów badawczych, wykazywania inicjatywy twórczej i podejmowania decyzji dzięki pogłębionej wiedzy w danej specjalności, a także znajomość problemów ekologicznych wynikających z rozwoju obszarów wiejskich oraz funkcjonowania infrastruktury rolniczej. Nauczyłam się metodycznego prowadzenia badań rolniczych oraz przetwarzania danych przy użyciu nowoczesnych technik informatycznych i zasad ustawicznego kształcenia i rozwoju zawodowego.

Emilia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Obecnie jestem na ostatnim roku kierunku Rolnictwo, specjalność: Ochrona Roślin. Jestem młodym, otwartym na nowe propozycje człowiekiem. Znam bardzo dobrze język angielski. Przez pół roku studiowałem na jednej z wiodących uczelni rolniczych w Hiszpanii w ramach programu Erasmus (University of Lleida, School of Agricultural Engineering). Posiadam certyfikat ukończenia kursu: Obrót i konfekcjonowanie środków ochrony roślin. Szukam pracy w branżach związanych z ochroną roślin przed chorobami i szkodnikami.

Mariusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy