Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego kierunku Rolnictwo i Biologia o specjalizacji Agroekologia i Energia Odnawialna. Przez cztery lata w każde wakacje jeżdżę do Niemiec do gospodarstwa ekologicznego i tam pracuje i nabywam nowe umiejętności. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, kreatywną i chętną do ciągłego poszerzania wiedzy. Od października zaczynam studia doktoranckie, ale w trybie eksternistycznym, więc moja gotowość do pracy jest cało etatowa.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo o specjalizacji Agroekologia i Energia Odnawialna.Praca magisterska pisana na Wydziale Żywienia Człowieka o specjalności Żywność ekologiczna
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo o specjalizacji Rolnictwo Ekologiczne. Praca inżynierska pisana w zakładzie Mikrobiologii.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pomocnik w gospodarstwie
Firma: Albreht Fruth
Obowiązki: Pomoc przy zbiorach, prace porządkowe w gospodarstwie, opieka nad bydłem i trzodą,


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam mam na imie Michał, szukam stałej pracy w której nie będe musiał martwić się o wynagrodzenie.Jestem młodym pracowitym człowiekiem który nie boi się nowych wyzwań.Szybko się uczę i nie mam nałogu alocholowego. Proszę o konkretne propozycje,dziękuje.

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: laborant, ocena jakości

Jestem osobą komunikatywną , odporną na stres. Dodatkowe cechy to : kreatywność , umiejętność organizowania czasu pracy,znajomość branży rolniczej.

ŁUKASZ

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Szanowni Państwo, Jestem osobą dyspozycyjną, która potrafi w pełni poświęcić się wykonywanym obowiązkom zawodowym. Do każdego rodzaju zadania podchodzę z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Cenię sobie pracę zespołową, ale równie dobrze radzę sobie w zadaniach wymagających własnej inicjatywy. Moim celem jest zatrudnienie w firmie, która dałaby mi możliwość dalszego rozwoju zawodowego, gdzie w pełni mógłbym wykorzystać zdobytą wiedzę, doświadczenie i potencjał. Posiadam doskonałe, udokumentowane referencje z każdego szczebla kariery zawodowej. U pracodawcy cenię sobie profesjonalizm, jakość, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

Szymon

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy