Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. rolnik-ekonomista
Nazwa szkoły: AKADEMIA ROLNICZA WROCŁAW
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: rolnictwo + ekonomika rolnictwa + ksiągowy po rachunkowości na Akademii Ekonomicznej Wrocław
1234 - 1234
Nazwa szkoły: LIceum Ogólnoksztaścące Jawor
1234 - 1234

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: erwentualnie księgowy,
Wynagrodzenie:
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Posiadam doświadczenie w pracy przy zwierzętach gospodarskich. Mam szeroką wiedzę z zakresu żywienia zwierząt, ich chowu i hodowli, wszechstronną wiedzę o koniach, ich potrzebach i behawiorze (mam własne konie). Zwierzęta są moją pasją odkąd pamiętam. Miłością do nich zaraziła mnie moja mama, która była weterynarzem. Połowę swojego życia spędziłam w lecznicy dla zwierząt, drugą połowę przy koniach, psach i kotach. Nie boję się ciężkiej pracy fizycznej. Jestem kreatywna, pomysłowa, otwarta na ludzi, lubię wyzwania.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Ukończyłem zootechnikę na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Moja specjalizacja to produkcja pasz i doradztwo żywieniowe, specjalizuję się również w tematyce związanej z dobrostanem zwierząt gospodarskich, przede wszystkim drobiu oraz trzody chlewnej.

Damian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: potrafię robić wszystko

Jestem Ukraińcem, chcę dorobić, mam rodzinę i pracuje jako nauczyciel na wiosce. Mam dużo pracy poza szkołą, bo jeszcze pracuje w lesie, i staram się kręcić coś z samochodami (jako mechanik), ogólnie kręcę się jak mogę. Mam teraz urlop 3 miesięcy, chętnie biorę się za wszelką robotę. Nie pożałujecie. Tylko polskiego za bardzo nie znam :( Ale poradzę ze wszystkim, zależy mi na dodatkowym zarobku. Jestem zawzięty, punktualny, pracowity i komunikatywny. Zapraszam do współpracy

Oleksandr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy