Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą młodą, dynamiczną i w pełni dyspozycyjną. Pragnę realizować się pracując w wyuczonym zawodzie. Kocham zwierzęta, jednak najbliższe mi jest bydło, ponieważ wychowałam się w gospodarstwie utrzymującym stado krów mlecznych. Jednak nie widzę przeszkód do pracy przy innych garunkach zwierzat lub np. w mieszalni pasz. Zamierzam, także podjąć dalszą naukę na studiach podyplomowych i zdobyć uprawnienia analityka medycznego. Po ukończeniu takiej szkoły otworzy się przede mną także rynek pracy w laboratoriach.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy im. Jana i Jądrzeja łniadeckich w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Hodowli i Biologii Zwierząt, kierunek: zootechnika, specjalność: hodowla zwierząt i gospodarka paszowa

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pomocnik zootechnika
Firma: Hodowla Roślin Grupa IHAR Sp z. o. o.
Obowiązki: W tym zakładzie odbyłam praktykę zawodową. Moja praca polegała zarówno na pracy przy stadzie krów mlecznych jak i na poznawaniu produkcji roślinnej.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Technik Weterynarii

Tadeusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Szanowni Państwo, Przez cały czas mam kontakt w terenie z hodowcami zwierząt i dzięki temu zdobywam wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu żywienia bydła, agrodoradztwa i optymalizacji produkcji mleka. Szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy. Jestem osobą asertywną i zdyscyplinowaną, odznaczającą się wysoką kulturą osobistą. Bardzo proszę o zapoznanie się z moimi dotychczasowym przebiegiem pracy zawodowej. Mam nadzieję, że uznają Państwo moje przygotowanie i chęć zaangażowania się w tworzenie sukcesu Firmy za odpowiednie do powierzenia mi obowiązków na stanowisku doradcy-handlowca. Bogumił Sobczyński

Bogumił

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam serdecznie przyszłego pracodawcę! Masz okazję zatrudnić ambitną, pracowitą, i lubiąca wyzwania osobę, która z posiada wyższe wykształcenie z ochrony środowiska,ma pierwsze doświadczenie zawodowe za sobą i jest gotowa podjąć się pracy od zaraz. Pozostaję w oczekiwaniu na Ciebie!

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy