Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

"Wszystkie przeszkody są w Twoim umyśle, a tylko wytrwałość w tym co czynisz gwarantuje Ci sukces w przyszłości". Obecnie pracuję w administracji, jednakże szukam pracy, która byłaby dla mnie bardziej satysfakcjomnująca, ponieważ jestem osobą energiczną, bardzo ambitną, szybko i chętnie się uczącą, oraz chętnie podejmującą nowe wyzwania. Z obecnie wykonywanej pracy wyniosłam m. in. sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność za wykonywaną pracę i dobrą organizację. Szybko przystosowuję się do nowych warunków oraz łatwo nawiązuję kontakty z otoczeniem. Z rolnictwem jestem związana od zawsze, ponieważ pochodzę z gospodarstwa rolnego, studiowałam rolnictwo, obecnie posiadam kontakt z rolnikami od strony administracyjno-doradczej. Posiadam dużą wiedzę rolniczą, duże chęci do przyswojenia tego, czego nie umiem i jestem pełna zapału do pokonywania nowych wyzwań.


O MNIE

interesuję się również bukieciarstwem, zielarstwem oraz tańcem

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: Rolnictwo, specjalizacja: Produkcja Ogrodnicza
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat z ekonomii
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: Ekonomia, specjalizacja: Gospodarka Publiczna i Administracja
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: doradca rolniczy w zakresie cross compliance
Nazwa szkoły: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: "Minimalne wymagania wzajemnej zgodności oraz bezpieczełstwo i higiena pracy w gospodarstwie rolnym" - kurs uzupełniający do kursu odbytego wdniach: 02.06.2009r.-06.02.2009r. "Minimalne wymagania wzajemnej zgodnści w gospodarstwach rolnych", miejsce realizacji: CDR-Oddział Poznał.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: starszy referent w ARR
Firma: Agencja Rynku Rolnego OT w Bydgoszczy
Obowiązki: starszy referent w Sekcji Kwotowania Produkcji Mleka zkares odpowiedzialności: - obowiązki w zakresie realizacji mechanizmu kwotowania produkcji mleka - obsługa petentów - obsługa stanowiska informacyjnego na różnorodnych imprezach rolniczych, w których bierze udział ARR zdobyte umiejętności: - sumienność, dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność,
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant w ARiMR
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa BP w Inowrocławiu
Obowiązki: pomoc w poszczególnych biurach Agencji
1234 - 1234
Stanowisko: praktykant-pracownik polowy przy zbiorze warzyw
Firma: Bomford Farms w Luddington w Anglii
Obowiązki: pracownik polowy przy zbiorze warzyw zakres odpowiedzialności: ciężka praca fizyczna często w niesprzyjających warunkach pogodowych zdobyte umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów, tutaj głównie nauczyłam się współpracy z otocznieniem, ponieważ pracowaliśmy w grupach i tylko przy dobrej współpracy ze sobą mogliśmy osiągać wymierne rezultaty
1234 - 1234
Stanowisko: stażysta w Urzędzie Gminy
Firma: Urząd Gminy w Dąbrowie Biskupiej
Obowiązki: moja pierwsza styczność z pracą w biurze, tutaj nauczyłam się obsługi urządzeń biurowych, miałam pierwszą styczność z petentami, pomoc w sekretariacie oraz w poszczególnych działach urzędu


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: kontroler jakości, przedstawiciel handlowy, doradca rolny, ,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Ukończyłam Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy na wydziale zootechnicznym. Po studiach wyjechałam za granicę. W kwietniu tego roku rozpoczęłam staż w Gospodarstwie Rolnym w Kamienicy na stanowisku zootechnik, a od września zostałam zatrudniona na umowę na czas określony do końca grudnia. Uwielbiam pracę ze zwierzętami bo jest to moją pasją. Poszukuję jednak innej pracy w której mogłabym się wykazać i spełnić. Jestem osobą która sie szybko uczy i rzetelnie wykonuje wszelkie prace i zadania.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Posiadam 7-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży. Aktywnie pozyskuję klientów oraz analizuję ich potrzeby. Buduję długofalowe relacje biznesowe i realizuję wyznaczone cele sprzedażowe. Pragnę wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam. Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy. Ukończyłam kierunek rolnictwo na specjalności ochrona roślin z tytułem inżyniera. Nie posiadam dużego doświadczenia ale mieszkałam na wsi i pracowałam na gospodarstwie rolnymrodziców (hodowla bydła mlecznego i uprawa roślin) więc temat rolnictwa i ciężkiej pracy nie jest mi obcy. Ponadto odbywałam praktyki w Agencji Rynku Rolnego w Bydgoszczy oraz w firmie Ampol - Merol w Wąbrzeźnie. Posiadam również aktualny certyfikat szkolenia z zakresu doradztwa i stosowania środków ochrony roślin (15.01.1015) Jestem osobą sumienną, pracowitą i gotową na nowe wyzwania.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy