Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą energiczną i ambitną, która łatwo nawiązuję kontakty, lubię pracować w zespole. Szybko się uczę i chętnie szukam nowych wyzwań. Świetnie odnajduję się w pracy wielozadaniowej, sprawnie organizuję pracę własną, jak i współpracę z innymi członkami zespołu. Pogodna z poczuciem humoru,przemawiają do mnie czyny nie słowa. Mam swoje zasady i twardo się ich trzymam. .....i moja słabość - kocham zwierzęta :)
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agronomia i Agrobiznes
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Produkcja i zbyt płodów rolnych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds dokumentacji magazynowej
Firma: Sklepy Komfort S.A
Obowiązki: obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, obsługa aplikacji MS Office oraz urządzeń biurowych. Nadzór nad obiegiem dokumentów między magazynem centralnym a sklepami w Polsce i zagranicą. Prowadzę również kalkulacje kosztów i przychodów produkcji towarów marketingowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Właściciel gospodarstwa rolnego
Obowiązki: Hodowla krów mlecznych, produkcja warzyw min. pomidorów,truskawek, cebuli i roślin zbożowych oraz użytków trwałych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2500-3500 netto
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Witam! Jestem mgr inż.rolnictwa. Przez wszystkie lata swojej pracy zawodowej do roku 2005 pracowałem czynnie w rolnictwie. Prowadziłem gospodarstwo rolne o pow.500ha. Zajmowałem sie całokształtem polityki hodowlanej na terenie woj.świętokrzyskiego. Prowadziłem własne plantacje i mateczniki malin, truskawek. Zakładałem i prowadziłem punkty skupu owoców. Zakladałem umowy kontaktacyjne na owoce i pilotowałem sprawy związane z eksportem tych owoców.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Politechnika Łódzka, Ochrona środowiska, specjalność: Analityka i Monitoring Środowiska, studia inżynierskie. Politechnika Łódzka, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalność: Analiza i Ocena Żywności, studia magisterskie.

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: Doradca Techniczny

Obecnie studiuję zaocznie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierunek - rolnictwo, specjalizacja agrobiznes i agronomia. Zajęcia odbywają się co drugi weekend, więc nie kolidowałyby z pracą. Na studiach poszerzyłem swoje wiadomości na temat marketingu, technik sprzedaży, szczegółowej uprawy roli, zastosowań nowej technologii.

Sylwester

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy