Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem otwartym pasjonatem pracy zootochnicznej i rolnej. Miałem szczęscie wychowywać się przy dużym gospodarstwie rolnym, w którym mój ojciec od 30 lat pełni rolę kierownika produkcji roślinnej i zwierzęcej. To Gospodarswo to Zakład Doswiadczalny Instytutu Genetyki i Hodowli Zwierząt w Jastrzębcu. Sam zakład mieścił się w pobliskim Kosowie. Areał to ok. 350 ha. gruntów ornych plus 40 ha użytków zielonych. Jeżeli chodzi o produkcję zwierzęcą utrzymywane jest stadio krów mlecznych rasy HF i o wydajności rocznej 9900 kg mleka/rok. Praktyki studenckie odbywane w wyżej wymienionym zakładzie pozwoliły mi na poznanie lepiej tajników działania dużego gospodarstwa rolnego.


O MNIE

sport, literatura, pszczelarstwo, wędkarstwo

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

niemiecki - Słaba
angielski - Bardzo dobra

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Chów i hodowla zwierząt, produkcja roślinna i ekologia.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: specjalista ds. hodowli i oceny trzody chlewnej
Firma: Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "POLSUS"
Obowiązki: Prowadzenie pracy hodowlanej na podstawie wykonywanej oceny przyżyciowej i prowadzenie dokumentacji w stadach produkujących loszki i knury hodowlane ras PBZ, WBP, Duroc, Pietrain i rasy puławskiej. Obsługa aparatu PIGLOG 105, komputera i programu do gromadzenia i przetwarzania danych w stadach hodowlanych
1234 - 1234
Stanowisko: laborant
Firma: TPA Instytut Badań Technicznych
Obowiązki: przeprowadzanie badań laboratoryjnych na uprzednio przygotowanych próbkach gruntów, kruszyw i mieszanek minerlano - afaltowych. Formułowanie wniosków, doradztwo w zakresie bodowbictwa drogowego.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: najchętniej zootechnik,
Wynagrodzenie: 0
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

- obsługa komputera, - dobra znajomość pakietu Microsoft Office, - obsługa urządzeń biurowych, - umiejętności personalne: wysoka kultura osobista, sumienność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność, asertywność

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Mam 33 lata, oczekuje interesujących propozycji pracy związanej z rolnictwem, od kilku lat prowadzę własne gospodarstwo rolne, zajmujące się produkcją roślinna i zwierzęcą.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: praca dla studentów

Jestem studentem czwartego roku zootechniki na Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Podczas studiów odbylem praktykę zawodową w gospodarstwie rolnym wyspecjalizowanym w produkcję mleczną. Stado liczyło 80 krów mlecznych, żywionych systemem TMR oraz dojone były dojarką przewodową. Praktykę chowu bydła mlecznego zdobywałem również w gospodarstwie rolnym moich rodziców. Posiadam uprawnienia inseminacji bydła oraz trzody chlewnej wydane przez Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu. Podczas studiów zdobyłem podstawową wiedzę z zakresu chowu oraz hodowli (bydło, tzroda chlewna, drób), rozrodu, genetyki oraz żywienia zwierząt.

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy