Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Szukam pracy


O MNIE

konie, muzyka, turystyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: UWM w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: produkcja roślinna i zwierząca, ochrona roślin i nasiennictwo, chów i hodowla zwierząt, agroturystyka, rolnictwo ekologiczne, ogrodnictwo, szkółkarstwo, śćkarstwo i wiele innych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik ekonomista
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: rachunkowość i rynek rolny

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik biurowy
Firma: Urząd Skarbowy
Obowiązki: Dział obsługi podatnika i wprowadzania danych, archiwizacja dokumentów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Ukończyłem studia o kierunku Zootechnika, a co za tym idzie posiadam bardzo szeroką wiedzę teoretyczną związaną z zagadnieniami dotyczącymi hodowli i żywienia zwierząt gospodarskich. Ponadto posiadam doświadczenie praktyczne w zakresie hodowli bydła mlecznego a także doświadczenie zawodowe,zdobyte w trakcie 2 letniej pracy jako przedstawiciel handlowy. Dotychczasowa praktyka pozwala mi na swobodny kontakt z potencjalnymi klientami.Potrafię negocjować, łatwo nawiązuję kontakty, jestem komunikatywny i otwarty. Chętnie zdobywam nową wiedzę, łatwo przystosowuję się do zmieniających się warunków. Jestem sprawnym kierowcą o wieloletniej praktyce.Lubię kontakty z ludźmi, zmieniające się otoczenie i podróże samochodem.

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

-czynne prawo jazdy kat. B -łatwość nawiązywania kontaktów -obsługa kasy fiskalnej -obsługa maszyn rolniczych -znajmość działu rolniczego -dyspozycyjność -orientacja w terenie -znajmość podstaw żywienia i zabiegów zootechnicznych zwierząt

Edyta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Ukończone studia Rolnicze na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz Technikum ekonomiczne o specjalności Rachunkowość i Finanse w pełni przygotowały mnie do podjęcia odpowiedzialnej pracy. Pozyskana wiedza w pełni przygotowała mnie zarówno merytorycznie jak i praktycznie do podjęcia danego stanowiska. Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą, a także komunikatywną i bezpośrednią. Jestem bezkonfliktowa i potrafię szybko działać i wykonywać powierzone mi zadania. Mimo młodego wieku mam łatwy kontakt z ludźmi wszystkich pokoleń. Chętnie i szybko się uczę oraz posiadam wiele umiejętności cennych w pracy w zespole jak również w zadaniach indywidualnych.

Iwona

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy