Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doktor nauk rolniczych z zakresu fitopatologii. Praca doktorska dotyczyła różnorodności mykobiota występujących na wybranych odmianach różanecznika zimozielonego Rhododendron L. Przeprowadzone przeze mnie badania ukierunkowane były na ocenę skuteczności działania grzybów Trichoderma spp. na ograniczenie występowania grzybów patogenicznych oraz na identyfikację grzybów patogenicznych oraz organizmów grzybopodobnych będących sprawcami chorób różaneczników. Wyniki moich badań dostarczają informacji na temat składu gatunkowego mykobiota testowanych roślin dzięki czemu w praktyce można dobierać odmiany roślin do uprawy lub ograniczać występowanie chorób przez zastosowanie odpowiedniej profilaktyki i dobór właściwej ochrony chemicznej. Jestem współautorką 12 oryginalnych publikacji w tym wydrukowanych w Acta Scientiarum Polonorum o Impact Factor 0,691, w Zeszytach Problemowych Postępów Nauk Rolniczych, w Acta Agrobotanica, Phytopathologia i Progress in Plant Protection. W latach 2010-2012 brałam udział w czterech konferencjach naukowych.


O MNIE

Moje zainteresowania to podróże krajoznawcze, film, książka.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Doktor nżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Ogrodniczy. Kierunek Ochrona Roślin. Temat pracy doktorskiej: Różnorodność mykobiota wystąpujących na sadzonkach i krzewach wybranych odmian różanecznika zimozielonego Rhododendron L. Umiejątności z zakresu fitopatologii, mykologii fitopatologicznej
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Maister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Ogrodniczy. Kierunek Agroekologia i Ochrona Roślin. Temat pracy magisterskiej: Choroby zimozielonych liści wybranych taksonów różanecznika Rhododendron L. Umiejątności z zakresu integrowanej ochrony roślin, fitopatologii i entomologii.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: doktorant
Firma: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Obowiązki: W ramach dydaktyki, prowadziłam ze studentami studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, zajęcia z przedmiotów: fitopatologia z techniką ochrony roślin, fitopatologia szczegółowa, pestycydy i ekologiczne skutki ich stosowania. W trakcie studiów doktoranckich w celu podniesienia swoich kwalifikacji uczestniczyłam w wykładach i uzyskałam przygotowanie pedagogiczne na Studium Pedagogicznym dla Absolwentów Szkół Wyższych w Centrum Pedagogiki i Psychologii na Politechnice Krakowskiej. W celu podniesienia jakości badań naukowych, związanych z rozprawą doktorską, dwukrotnie uzyskałam zwiększenie stypendium doktoranckiego dla 30% najlepszych doktorantów. W roku 2012 brałam udział w przygotowanie prezentacji Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie podczas "Małopolskiej Nocy Naukowców".
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka semestralna w Szkółce Krzewów Ozdobnych
Firma: PUDEŁEK
Obowiązki: Obowiązki związane z pielęgnacją i sadzeniem roślin.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka semestralna w gospodarstwie ogrodniczym w miejscowości Zwaagdijk-Oost w Holandii.
Firma: Frank Schouten
Obowiązki: Ścinanie kwiatów, sortowanie cebul tulipana.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Fitopatolog, mykolog,
Wynagrodzenie: 3000-4000 zł
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie Wydział: Technologia Żywności i Żywienia Człowieka Specjalność: Technologia Żywności (tytuł mgr inż.) Silne strony: - zdolność analitycznego myślenia - umiejętność pracy pod presją czasu - znakomite zdolności organizacyjne - umiejętność kierowania zespołem - rzetelność, dokładność, terminowość.

Edyta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Skuteczny i wszechstronny menadżer. Doświadczony w zarządzaniu sprzedażą i dużym zespołem ze znajomością zasad liderowania oraz współpracy w ramach grup projektowych.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem młody, zorganizowanym i ambitnym człowiekiem z doświadczeniem w wielu zawodach. Obecnie zajmuje się zarządzaniem w firmie turystycznej, ale chcąc się rozwijać szukam nowych wyzwań zawodowych, które pozwolą mi zwiększyć moje umiejętności jak również doświadczenie i zarobki.

Bartosz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy