Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego kierunku zootechnika o specjalnościach: Hodowla ekologiczna i ochrona zwierząt oraz żywienie i dietetyka zwierząt. Kierunek studiów wybrałam z zamiłowania i zgodnie z moimi zainteresowaniami dlatego też pracy poświęcę się w całości dążąc do jak najlepszych efektów rozwijając przy tym swoje umiejętności. Cierpliwość i perfekcyjność w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków sprawia iż uważam się za cenny nabytek dla pracodawcy.


O MNIE

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Zootechnika, specjalność: Hodowla ekologiczna i ochrona zwierząt Wiedza z zakresu hodowli, produkcji zwierzącej jak również praca w gospodarstwie przy zwierzątach poszerzająca wiedzą o praktyką.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Zootechnika, specjalność Żywienie i dietetyka zwierząt, studia magisterskie. Przygotowały mnie w sposób teoretyczny z zakresu zapotrzebowania zwierząt jak również sposobów żywienia zwierząt gospodarskich jak i domowych

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Zachowawcza Hodowla Konia Huculskiego Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Wołosate
Obowiązki: Karmienie zwierząt, prace porządkowe na terenie stadniny, obsługa turystów.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik obory
Firma: Ferma Bydła Mlecznego i Trzody Chlewnej w Kostkowicach Instytutu Zootechniki w GrodĹşcu Śląskim
Obowiązki: Asysta przy doju bydła, karmienie cieląt, prace porządkowe na terenie gospodarstwa. Umiejętność obsługi maszyny udojowej typu Rybia ość, poznanie wszystkich zabiegów związanym z dojem, umiejętność odpowiedniej obsługi zwierząt, przygotowanie preparatu mlekozastępczego i podawanie go cielętom, kontrola stanu zwierząt
1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca doradca klienta
Firma: Nine West
Obowiązki: Doradca klienta i sprzedaż obuwia i dodatków. Obsługa klienta, przygotowanie dokumentacji zwrotów, reklamacji, wysyłki towaru, zamówienia.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1500-1800
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Poszukuję pracy jako zootechnik/specjalista ds hodowli zwierząt/specjalista ds. rozrodu zwierząt/technik weterynarii/biotechnolog. Chętnie podejmę pracę w placówkach naukowych. Jestem dyspozycyjna i posiadam prawo jazdy kat B.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Pracownik w gospodarstwie rolnym

Kurs operatora kombajnu zbożowego Kurs operatora samobierznej sieczkarni polowej Kurs chemizacyjny z zakresu środków ochrony roślin Kurs operatora wózków widłowych + wymiana butli Kurs spawacza 135/138 MIG/MAG

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Magister inżynier specjalista zarządzania i inżynierii produkcji,jest osobą, której kwalifikacje zdobyte podczas studiów(II stopnia) pozwolą na objęcie menedżerskich stanowisk w szeroko pojętym sektorze gospodarki żywnościowej, m.in. w przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach doradczych i audytorskich, instytutach naukowo-badawczych. Wykształcenie uzyskane podczas studiów I stopnia pozwala mi podjąć pracę w sektorze produkcji rolniczej,sektorze usług technicznych, przemyśle spożywczym, zakładach projektujących i produkujących maszyny rolnicze,leśne i przemysłu spożywczego, placówkach doradztwa rolniczego, administracji państwowej i terenowej oraz szkolnictwie.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy