Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem magistrem zootechniki. Specjalizuję się w biotechnologicznych metodach hodowli zwierząt (m. in. wspomagany rozród, diagnostyka chorób) oraz w żywieniu zwierząt. Potrafię układać dawki pokarmowe, znam system INRA. Mam doświadczenie w pracy na fermach produkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia zwierząt (bydło i cielęta, drób). Potrafię samodzielnie wyszukiwać informacje dotyczące opracowywanych przez siebie zagadnień, np. doniesienia naukowe odnośnie żywienia i rozrodu zwierząt oraz profilaktyki ich chorób, metod badań naukowych, itd. Komunikuję się w języku angielskim zarówno w mowie jak i na piśmie, również z osobami nie posługującymi się językiem polskim. Mam doświadczenie w pracy w zespole, a także w pracy z klientem.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Biotechnologia w Hodowli Zwierząt Żywienie Zwierząt i Paszoznawstwo Zdobyte przeze mnie umiejątności: 1. Żywienie poszczególnych grup zwierząt gospodarskich, paszoznawstwo. 2. Zasady utrzymania zwierząt, profilaktyki najcząstszych chorób, organizacja produkcji zwierzącej w warunkach ferm przemysłowych, jak również podstawy produkcji ekologicznej, znajomość organizacji i wyposażenia budynków inwentarskich. 3. Biotechnologiczne metody selekcji i Rozrodu Zwierząt (praca magisterska z zakresu wspomaganego rozrodu)oraz diagnostyki najcząstszych chorób. 4. Podstawy towaroznawstwa w zakresie produktów pochodzenia zwierzącego, ich oceny pod wzglądem wymogów jakościowych i ich bezpieczełstwa. 5. Praca badawcza, zasady organizacji pracy w laboratorium naukowym, metody diagnostyczne stosowane w hodowli i rozrodzie zwierząt.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Certificate in Advanced English
Nazwa szkoły: MS Masters Szkoła Jązykow Obcych
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zaawansowana znajomość jązyka angielskiego w mowie i piłmie, połwiadczona miądzynarodowym certyfikatem.

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Młody, ambitny z wieloma pomysłami, potrafiący szybko podejmować decyzję, odporny na stres i presję czasu. Oprócz tego świetnie wykształcony z zakresie ekonomii rolnej

Karol

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Witam serdecznie,od 7 lat jestem przedstawicielem handlowym także mam duże doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.Mieszkam na wsi pod Mrągowem więc potrzeby i problemy rolników znam od podszewki. Od dłuższego czasu pomagam w sprzedaży w punkcie paszowym w Mrągowie.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Obecnie znajduję się na Białorusi.

ROBERT

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy